Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Beet, on 19 Kvě 2015 - 09:43, said:

Tak a je to za námi. Velká očekávání a poměrně velké zklamání. Mě osobně se běželo dobře, krize přišla až asi 2 km před cílem a to už bylo do kopce, takže se dalo jít. :) Pěkné prostředí, počasí parádní, ale... Jestli si chcete přečíst jak se dá organizátory zkazit pěkná myšlenka vyhledejte na FB 3sopky. Komentářů je tam dost. Bohužel kompletních výsledků se asi nikdy nedočkáme, jestli vůbec nějakých,

Tak kupodivu máme výsledky. https://www.facebook.com/strechasveta/posts/654693018000284

Ale pachuť zůstala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpovedi.

 

Muj tel. ma skoro 200g, proto hledam neco mensiho lehciho, ale zase je fakt, ze budu moct vyuzit Runtsticu. Budu muset vymyslet nejake vhodne uchyceni at mi to neplanda nekde, jinak mi ta vaha nevadi.

Uvidim co ty boty, snad neco schopneho bude.

Diky za reakce

K tej mp3 ja nemozem len doporucit ipod nano 7g je lahucky nastavis si goal ktory chces dat + playlist a ides si :) je lahucky perfektne ovladatelny plus v puzdre je takmer neznicitelny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davros - aj by som ti pomohol, ale helpovať neviem. Bože, tie trápne anglické vsuvky.

 

K noseniu mp3 - tu mám jeden dotaz. V čom to ako pomáha? Nie je lepšie vnímať vlastný dycha  hlavne čo sa deje v okolí? Napríklad na MMM Košice je nosenie sluchátok zakázané, ale iba na papieri. Mne sa už stalo, že chalan predo mnou, čo mi zablokoval cestu ma nepočul a letel som na zem. Prepáčte, nikdy som niečo také nenosil, ale vy počujete dej okolo seba? Len sa pýtam, nič v zlom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davros - aj by som ti pomohol, ale helpovať neviem. Bože, tie trápne anglické vsuvky.

 

K noseniu mp3 - tu mám jeden dotaz. V čom to ako pomáha? Nie je lepšie vnímať vlastný dycha  hlavne čo sa deje v okolí? Napríklad na MMM Košice je nosenie sluchátok zakázané, ale iba na papieri. Mne sa už stalo, že chalan predo mnou, čo mi zablokoval cestu ma nepočul a letel som na zem. Prepáčte, nikdy som niečo také nenosil, ale vy počujete dej okolo seba? Len sa pýtam, nič v zlom.

Sorry to ten korporatny dialekt sa na mna nalepil ... 

K tej hudbe by som povedal len tolko aspon za mna osobne ze bez hudby by som zabehol podstatne menej ako zabehnem s hudbou.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím taky pochlubit. Po delší době jsem vyrazil na běh s hodinkama, sobota - 22 km, smíšený dost zvlněný terén, převýšení 620 m, tempo 5:56. Dnes placka asfalt, 9 km, tempo 4:44. Oba běhy v rozumném tempu, ale s rezervou.

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučíte sluchátka? moc se to tu neřešilo a když tak odkazy jsou už nefunkční, včera jsme vzal od iPhonu a potom co sem je nasazoval co 10 kroků sem je dal do kapsy

někde se tu psalo, že špunty blbý páč přenáší dunění běhu

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučíte sluchátka? moc se to tu neřešilo a když tak odkazy jsou už nefunkční, včera jsme vzal od iPhonu a potom co sem je nasazoval co 10 kroků sem je dal do kapsy

někde se tu psalo, že špunty blbý páč přenáší dunění běhu

díky

 

Já používám starší verzi tohoto https://www.alza.cz/koss-ksc-75-d109688.htm . Za mě maximální spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučíte sluchátka? moc se to tu neřešilo a když tak odkazy jsou už nefunkční, včera jsme vzal od iPhonu a potom co sem je nasazoval co 10 kroků sem je dal do kapsy

někde se tu psalo, že špunty blbý páč přenáší dunění běhu

díky

Aktuálně vlastním tyto http://www.k24.cz/product/175350/Elektronika/Prislusenstvi/Sennheiser_MX_685_Sports_Adidas.html?product_code=SLMSENNHMX685 a mohu jen doporučit, mám ještě dlouho zkušenost s Sennheiser OMX680i a také spokojenost. Sennheiser OMX680i vlastním už přes 4 roky a stále v pohodě, ale prodlužovací kabel už to bohužel neustál, tak je využívám pouze v případě mobilu v náprsní kapse či v batohu. Sennheiser MX 685 je novější generace a taky spokojenost, sluchátka opravdu drží, doporučuji používat pěnové nástavce, které se přetáhnout přes ty gumové. Pokud bych to řešil hudebně, tak sluchátka bohatě stačí, abych byl upřímný kvalita zvuku je mi docela šumak u sportu, na to fakt nemám čas se soustředit a rozhodně doporučuji před špuntama, které těsní a moc izolují hluk, což je nevýhoda při používání v terénu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky pecky Sennheiser Sports (starší generaci) a s duněním nemám problém. Teď jsem našel v šuplíku nějaké staré Philipsy (špunty) a jsem taky spokojenej - špunty se teda mimochodem moc kupovat po internetu nedaj :-(

 

jinak na těch sennheiserech je geniální, že mají dvoudílnej kabel - takže jako prodlužka, podle uložení přehrávače.

 

Na druhou stranu včera mi po 10 km došla muzika a dalších 5 jsem dal potichu, protože jsem byl línej sahat do kapsy. A bylo to překvapivě v pohodě, takže možná zkusím pár běhů bez Static X :-)

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za doporučení, už je z čeho vybírat,

 

pak ještě jeden stupído dotaz začínajícího běžce, potí se mi ruce, hlavně mezi prsty a je mi to nepříjemný, řeší se to nějak nebo si mám zvyknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...