Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Jednoduše : kolik toho uběhneš za 12 min. 

Přesně tak - nejamatérštější ze všech vědeckých metod.

Podle mě ideální běžet 9-10 minut svižnějším "normálním tempem" a zbytek napálit do maximální tepovky..

 

EDIT: takovej Miloš Škorpil má třeba 3,71 :-(

post-322-0-37612400-1437376586_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně - ale je to jako v golfu - můžeš si kopnout do míčku, když se někdo nekouká, ale pak ten výsledek prostě neni vnitřně správnej :-)

Já to běhám na okruhu s výškovým rozdílem 8m, takže z kopce do kopce - věřím, že po rovině by to bylo o pár metrů lepší.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se koukl do Runkeeperu a zjistil, že při naprosté většině mých výběhů to dělám podle tabulky jako "good" (a to běhám záměrně pomalu, na výdrž), což mě potěšilo :guitar: . Tož si to musím někdy zkusit na krev, jsem zvědavej, kolik dám. Ale třeba se ukáže, že to rychlejc neumím:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som včera dal 10km v 34-35C, samozrejme občerstvovací bod, ale už po 8km som to chcel zabaliť. Takže potom už len 2km kliďánko klus. V lete som bol zvyknutý na behy do 30C, ale čím je človek starší, tým nieže by lenivel, ale je múdrejší  :). Včera tu ešte o 23:00 bolo 27C!

 

Chlapi, ale keď v tuhej zime zavelí výdatný severák, ako štípe tvár, nie? Alebo ako sa vytvorí námraza na mihalniciach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...