Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Zkus se mrknout na SPORTSITE. To je tuším firma z Brna. Prodává značku NEW BALANCE. Má docela výběr i dobré ceny. Mívá i stánek na některých běžeckých závodech.

 

Doporučuju. Bral jsem od nich NB na běh po městě, kvalita výborná, ceny v akci také, bez problémů vyměnili nové za větší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rada zní vem co máš a jdi běžet.Myslím,že ke kvalitním botám je dobré se "proběhat".Spoustu lidí začíná s běhen tím,že se vystrojí,nakoupí boty,hadříky apod.Po měsíci se jich zeptám jak to jde s během,odpověd zpravidla zní:nemám čas,moc práce apod.Zpočátku na nohy klidně prestižky,teplákovku a jít.Když se vybuduje nejaka pravidelnost 14dní,měsíc,porozhlednout se po lepším vybavění.Toť můj názor..

 

No já Ti nevím. Začal jsem běhat s obyč botama a po půl roce si koupil NewBalance a musim říct, že bych po té zkušenosti ten první půl rok klidně vynechal... :) :) :)

 

Zkus se mrknout na SPORTSITE. To je tuším firma z Brna. Prodává značku NEW BALANCE. Má docela výběr i dobré ceny. Mívá i stánek na některých běžeckých závodech.

 

vřele doporučuji. Mám od nich třetí pár a max. spokojenost. Balíček dorazil vždy asi třetí den po objednání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já Ti nevím. Začal jsem běhat s obyč botama a po půl roce si koupil NewBalance a musim říct, že bych po té zkušenosti ten první půl rok klidně vynechal... :) :) :)

 

jasne, normalny clovek aj ked je zaciatocnik, nevezme na behanie slapky na bazen, aby si tak nicil nohy :-). Ide prave o tu skusenost, vies uz sam na sebe, co to je mat dobru botu. Keby si v nej makal od zaciatku, fajn, nic sa nedeje, ale ta predosla skusenost by ti chybala. Uz vies to porovnat a ohodnotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím, že lidi běhají v lecčems lze jenom souhlasit ... běhám v Olomouci ligu a ještě stále závodím i na kole a kolikrát se nestačím divit s čím jsou schopni lidi přijít na start. To si pak vyslechneš po závodě jak toho bolí kotníky a tam toho zase achilovky .... v botách to není, ale bez dobrých bot to taky nejde. Třeba v zimě a na sněhu jsi bez dobrých bot jednou nohou v sádře :D Na kole už to tolik neplatí, tam je to víc v nohách a rozdíl mezi kolem za 50 a za 150 na závodech moc nepoznáš, ale zase je fakt, že ti kdo na kole opravdu závodí si obvykle umí vybrat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já Ti nevím. Začal jsem běhat s obyč botama a po půl roce si koupil NewBalance a musim říct, že bych po té zkušenosti ten první půl rok klidně vynechal... :) :) :)

 

jasne, normalny clovek aj ked je zaciatocnik, nevezme na behanie slapky na bazen, aby si tak nicil nohy :-). Ide prave o tu skusenost, vies uz sam na sebe, co to je mat dobru botu. Keby si v nej makal od zaciatku, fajn, nic sa nedeje, ale ta predosla skusenost by ti chybala. Uz vies to porovnat a ohodnotit.

 

Před New Balance som behal s Adidaskami ( asfalt so psom - chodník v Bohniciach P8) Potom som vzal na nohy NewBalance ..nespomeniem značku - štítky sú už zmazané potom (ale typ mi doporučil majitel serveru). Po každom behu so starýmy botkami ma bolela krčná chrbtica,ale s týmito "šlapkami" sa bolesti chrbtice po behu znížily na 50%! Skusíš, uvidíš.. A ta firma ma naozaj, ale naozaj neplatí..! :sad01_anim: Len viem, čo sú to bolesti chrbta po behu.. Jen jako lékař doporučuji, co jsem vyskoušel.. Což u lékařů není časté.. :whistle: Sorry za pravopis, Slovensky/česky ani WordPad neberie.. Ale ja po pracovnom dni tiež nie..

Upraveno uživatelem FoxTrader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před New Balance som behal s Adidaskami ( asfalt so psom - chodník v Bohniciach P8) Potom som vzal na nohy NewBalance ..nespomeniem značku - štítky sú už zmazané potom (ale typ mi doporučil majitel serveru). Po každom behu so starýmy botkami ma bolela krčná chrbtica,ale s týmito "šlapkami" sa bolesti chrbtice po behu znížily na 50%! Skusíš, uvidíš.. A ta firma ma naozaj, ale naozaj neplatí..! :sad01_anim: Len viem, čo sú to bolesti chrbta po behu.. Jen jako lékař doporučuji, co jsem vyskoušel.. Což u lékařů není časté.. :whistle: Sorry za pravopis, Slovensky/česky ani WordPad neberie.. Ale ja po pracovnom dni tiež nie..

 

 

S jakým psem tam běháš? :) a na jakém čísle děláš? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před New Balance som behal s Adidaskami ( asfalt so psom - chodník v Bohniciach P8) Potom som vzal na nohy NewBalance ..nespomeniem značku - štítky sú už zmazané potom (ale typ mi doporučil majitel serveru). Po každom behu so starýmy botkami ma bolela krčná chrbtica,ale s týmito "šlapkami" sa bolesti chrbtice po behu znížily na 50%! Skusíš, uvidíš.. A ta firma ma naozaj, ale naozaj neplatí..! :sad01_anim: Len viem, čo sú to bolesti chrbta po behu.. Jen jako lékař doporučuji, co jsem vyskoušel.. Což u lékařů není časté.. :whistle: Sorry za pravopis, Slovensky/česky ani WordPad neberie.. Ale ja po pracovnom dni tiež nie..

Som tu mozno jediny so zlou skusenostou s NB. Po niekolkych tyzdnoch sa v nich nedalo ani len chodit, nieto este behat. To sa mi nikdy nestalo s Adidasmi, Pumami, Nike. Mozno to bol zly kus, mozno NB nie su na moj tvar nohy, neviem. Teraz mam jednoduche Nike s makkou bezeckou podrazkou a su super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulujem k tomuto peknemu vysledku. Ja som zabehol Bratislavsky polmaraton za 1:32:57

 

 

 

Tak jsem si dal pulmaraton 1.22.41 real time,muj nejhorší vysledek na tehle trati,kde jso ty časy kdy jsem vážil o deset kilo méně..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to su dobre casy! Ja som prakticky teraz zacal s pripravou na maraton (jesen) po zimnych vyklusoch - takze klobuk dole.

 

Ortoped caka na kazdeho, kto pravidelnejsie behava, je to len otazka casu :-))...ale nie, no neverim, ze by z nas nikto nemal problem, aj ked nesiel nakoniec k lekarovi. Napr behanie po ceste, kde su kraje vyspadovane...nabehas po nich dajme tomu rocne 1000 - 1500km, a vzdy mas jednu nohu viac naklonenu, sice mierne aj vdaka pruzeniu podrazky, ale je, koleno v inom dopadovom uhle, bedraky takisto, chrbtica...a ked behavas 3, 4,5, 9 rokov...vazy sa nejak prisposobia, ale klby a klbove lozko? hmm. Takze ak sa da, teren striedat, alebo aspon krajnice ciest.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi naskenovali haksny, změřili klouby, donutili dělat dřepy na jedné noze, běhat po páse, pak počítač zachrchlal a vyplivnul vhodné typy a nakonec jsem odešel s Asics Nimbus... jen doufám, že počítač neměl vadnó katodó, ale zase kdybych dostal za to T 603...:)

takže teď už jenom zapustit vlasy a vous jako můj běžecký idol a můžu vyběhnout...

post-3584-1270052722.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forrest Gump! Boze, pripomenul si mi, ako na mna pokrikovali deti, ked som behaval cez dediny - Aha bezi Forrest! - ale nikto sa nepridal

 

Ake si kupil Nimbusy? starsi model 9, ci novsi 11? Lebo ta 9tka bola des, absolutne nesadla, a hned popraskali tie leskle pruzne casti na spicke topanky...ale verim, ze tie novsie modely su lepsie.

 

Tak prosim, daj vediet, ako ti to v nich beha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11... určitě dám vědět, v nich jsem se cítil nejlépe, zkoušel jsem více typů, Mizuna mi neseděly vůbec, NB taky ne

možná jsem za snoba či hnidopicha, ale při 197cm/110kg si nemíním hned zlikvidovat nohy, dělám to pro zdraví ne? :)

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi naskenovali haksny, změřili klouby, donutili dělat dřepy na jedné noze, běhat po páse, pak počítač zachrchlal a vyplivnul vhodné typy a nakonec jsem odešel s Asics Nimbus... jen doufám, že počítač neměl vadnó katodó, ale zase kdybych dostal za to T 603...:)

takže teď už jenom zapustit vlasy a vous jako můj běžecký idol a můžu vyběhnout...

 

Hele Tombiku , kolik jsi udelal drepu na jedne noze? To je docela namahava discipliny. Ja jsem hubenej jak lunt a trosku i trenuju a moc jich nedam ....

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Tombiku , kolik jsi udelal drepu na jedne noze? To je docela namahava discipliny. Ja jsem hubenej jak lunt a trosku i trenuju a moc jich nedam ....

 

naštěstí chtěli jen 3 na každé noze..., dal bych tak max. 5, bral mě balanc, sranda byla to pak vidět na monitoru, páč ti nohy snímala kamera, snímají ti jak ti vybočují kolena při pohybu, na levé noze mě při druhém podřepu vzal balanc, už jsem se viděl na prodavači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...