Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

Když vidím ty tvoje Garmin, tak se zeptám co používáte pro kontrolu tepové frekvence a co k vyhodnocení. Nechci do toho dát majlant, koupil jsem si z Lidlu Bluetooth tepak a propojil s iPhonem. Měl jsem program endomondo a když to bylo v měsíční pro verzi, tak mi to hezky hodilo do grafu tepovou frekvenci. Pro verze skončila a s ní i graf. Platit se mi 60? za rok nechce. Co teď.

 

Jinak hezká vzdálenost za dvě hodiny. Gratuluji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy, moc pěkně gratuluju, to je k neuvěření, kam ses za rok dostal!

Doufám, že tenhle 1/2 M na prům. tepovce max. 145 .-)

Kdepak - bylo to vostrý, průměrná tepovka 170. Od 10. km už jsem to nedokázal dostat pod 170 :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím ty tvoje Garmin, tak se zeptám co používáte pro kontrolu tepové frekvence a co k vyhodnocení. Nechci do toho dát majlant, koupil jsem si z Lidlu Bluetooth tepak a propojil s iPhonem. Měl jsem program endomondo a když to bylo v měsíční pro verzi, tak mi to hezky hodilo do grafu tepovou frekvenci. Pro verze skončila a s ní i graf. Platit se mi 60? za rok nechce. Co teď.

 

Jinak hezká vzdálenost za dvě hodiny. Gratuluji

Tepovku měrím jejich HRM RUN pásem (umí to i spoustu dalších věcí, kromě tepu). Jejich web má i grafy a do endomondo si to cpu taky, je to tam přehlednější (a taky tu PRO verzi neplatím).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi líbilo, že mi endomondo vypsala čas jak dlouho jsem se držel v určitě tepovce. Jestli v hubnoucí, aerobní atd.

Tohle garminí stránky ukazujou taky :-) Jen je třeba mít jejich běhostrojek - třeba i ten nejlevnější :-) A fakt je to lepší, než tahat po kapcách telefon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak - bylo to vostrý, průměrná tepovka 170. Od 10. km už jsem to nedokázal dostat pod 170 :-(

 

To ti musí fakt buď proměřovat pás, nebo jsi přírodní úkaz. Z tvého vystupování jaksi vyvozuji, že už nemáš 20, takže 11 km nad 170 tepy je snad s doběhem na ARO... Něco děláš v tom svém objemově úctyhodném tréninku špatně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta kamaradu mi radila behat pomalu a ctu to i tady. Ted od ledna jsem se hecl a plazil se prumernou tepovkou do 150hr a vypada to, ze se to vyplaci. V nedeli jsem zkusil zase bezet svizne a po dlouhe dobre jsem dal 10km zase pod hodinu, konkrerne 58:04. Prumerna tepovka ale 170hr. Vim, ze pro mistni borce to je zcela nezajimave, ale pro me uspech, ktery me zase celkem namotivoval.

Navic musim rict, ze ze zacatku me to nudilo, ale ted mi pomale behani neva. Dele vydrzim a dobehnu dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy: a kde tušíš své prahy, aerobní a anaerobní? Když běžíš na TF 170, trénuješ vytrvalost nebo odolnost vůči laktátu?

 

Zde pár zajímavých námětů k zamyšlení od Pavla Nováka, našeho kdysi úspěšného maratonce:

http://www.tajemstvi-maratonu.cz/#!Z%C3%A1vodn%C3%AD-taktika-%C3%BAsp%C4%9B%C5%A1n%C3%BDch-b%C4%9B%C5%BEc%C5%AF/ctff/56d353f60cf2b4d1bf246f11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy- dost dobry....

Ja se potykal pres zimu s bolestivou kycli, zjistil jsem ze je to zrejme spatnyma botama, nepracujicim zadkem a nahrbenym postojem... tak jsem zacal behat svych spokojenych 3x11 tydne...a dostal rymu jak svina...?...snad uz letos naposledy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl minulej tejden v Alpách a taky jsem tam běhal - šetřím klouby a kosti na stáří :-D

Jinak jsem měl na sobě IceBug boty s zásuvnejma kovovejma hrotama a neproklouzly ani o milimetr, bez ohledu na terén (led, sníh, asfalt..) Doporučuju!

 

Jo - a sranda byla, že když si lyžaři z naší grupy večer poměřovali ujetý kilometry, já měl naběháno nejvíc :-D

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Icebugy používám od loňska, mám tedy bez hrotů, ale na mokrých šutrech nebo mokré lesní cestě

to drží jako přibité, navíc kdo dneska myslí na lidi s hnátou velikosti 48, že ano. Za mě rozhodně doporučuju.

 

Jdu na ty běžky, před chvílí se vrátila rolba tak budu mít krásně nerozdrbanou stopu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...