Přejít na obsah

SEW 2022


Skopky-Sonny

Doporučené příspěvky

Vážení,

Ti všímavější to již zaznamenali, ale je každopadně lepší to napsat veřejně i zde.

Další ročník výstavy Salon Exceptional Watches 2022 se bude konat opět v Praze na Žofíně v termínu: 21.-22.10.2022

 

Aktuální informace najdete již tradičně na těchto kanálech:

https://sewpraha.com/

https://www.facebook.com/sewpraha/

https://www.instagram.com/salonexceptionalwatches/

 

Budeme moc rádi, když se zastavíte.

Sonny🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Já bych se rád podíval třeba na značky Oris a Certina, které tam také nevidím. Hold tam nemůže být úplně všechno. Na druhou stranu, krom již uvedených značek je na konci napsáno " a další...", nechme se tedy překvapit. 🙂

I tak to bude moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, dragys27 napsal:

Já bych se rád podíval třeba na značky Oris a Certina, které tam také nevidím. Hold tam nemůže být úplně všechno. .....

I tak to bude moc fajn.

To je od Tebe moc hezké, že vzdáváš HOLD značkám, které tam nejsou. Ani si nedovedu představit, jaký je Tvůj vztah ke značkám, které tam budou. 🙂

Borci, teď vážně: když to neumíte, nepoužívejte ty termity, vrátí se Vám to jako buzerant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bert Snad jsem nic tak špatného nenapsal... Já jen reagoval na příspěvek nade mnou, kde kolega psal, že v prezentovaných značkách nevidí značky Omega, IWC, které tam loni vystavovaly. Zmínil jsem, které bych já za sebe chtěl mimo jiné vidět. Toť vše. Jestli můj příspěvek vyzněl nějak urážlivě, či se někoho dotkl, pak se omlouvám. Nemyslel jsem to tak. Vzdávám hold úplně všem značkám a můj vztah k nim je jediný, a to obdiv. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minutes ago, dragys27 said:

@Bert Snad jsem nic tak špatného nenapsal... Já jen reagoval na příspěvek nade mnou, kde kolega psal, že v prezentovaných značkách nevidí značky Omega, IWC, které tam loni vystavovaly. Zmínil jsem, které bych já za sebe chtěl mimo jiné vidět. Toť vše. Jestli můj příspěvek vyzněl nějak urážlivě, či se někoho dotkl, pak se omlouvám. Nemyslel jsem to tak. Vzdávám hold úplně všem značkám a můj vztah k nim je jediný, a to obdiv. 😉

Bert mel jiste jen na mysli Tvuj gramaticky omyl, kdy jsi zamenil "hold" a "holt".

😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lukassob Pokud jdeš na VIP večer, tak tam to asi bude chtít víc, než džíny a mikinu :D

Jestli jdeš jen normálně během dne na výstavu, tak asi můžeš i v teplákách ;)

Na druhou stranu je to v Žofínském paláci, tak bys možná mohl vynést aspoň nějaké neseprané a neděravé džíny, ale to už záleží na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...