Přejít na obsah

SEW 2022


Skopky-Sonny

Doporučené příspěvky

Je mi opět líto že to není zpátky v Moravské galerii v Brně, tak z toho byla víkendová kalba s kamosema s ubytováním... Teďka sednu večer na tramvaj a jsem za půl hodiny doma u rodiny..  achjo :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 10. 2022 v 16:00, martigen napsal:

Je mi opět líto že to není zpátky v Moravské galerii v Brně, tak z toho byla víkendová kalba s kamosema s ubytováním... Teďka sednu večer na tramvaj a jsem za půl hodiny doma u rodiny..  achjo :))

Zase je to ve velmi noblesních prostorách:) Ve vší úctě k Brnu a Moravě věřím, že zahraniční vystavovatelé na návštěvu Prahy slyší daleko daleko víc 🙂 Každopádně já se těším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Líbilo se mi tam. Naživo mě asi nejvíc zaujaly Prim Spartak, fakt se mi ty hodinky moc líbily. Jinak z toho co jsem neznal tak kolekce Dornbluth&Syn a taky ty nominované Bell&Ross byly super. Pěkný stánek měl Sinn. Jo a taky jsem po víc než jedné dekádě kdy intenzivně očumuju hodinky všech značek zjistil, že u Perrelet se točí turbína 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Dreak napsal:

Chlápek na té fotce nademnou byl super, zval mě hned na prohlídku manufaktury do toho jejich menšího města, prý 4,5hodiny od Prahy.

Fakt jsem nevěřil, že ještě dneska někdo provozuje tak malou manufakturu a vyplatí se mu to. Říkal mi, že jeho produkce je cca 200 - 250 hodinek za rok. Cena nejlevnějších je 5000,- EUR s daní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, DarioGraziano napsal:

Fakt jsem nevěřil, že ještě dneska někdo provozuje tak malou manufakturu a vyplatí se mu to. Říkal mi, že jeho produkce je cca 200 - 250 hodinek za rok. Cena nejlevnějších je 5000,- EUR s daní :)

No, s marketingem je to u nich asi horší. Dostal jsem katalog, což já uvítám, ale nerozumím tomu, proč si hodinářská značka vyrábí vlastní kšiltovky a rozdává je na veletrhu, zvlášť, když se jedná o veletrh luxusních hodinek a design te kšiltovky je přinejmenším z rok 1990 ČSR. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Dreak napsal:

No, s marketingem je to u nich asi horší. Dostal jsem katalog, což já uvítám, ale nerozumím tomu, proč si hodinářská značka vyrábí vlastní kšiltovky a rozdává je na veletrhu, zvlášť, když se jedná o veletrh luxusních hodinek a design te kšiltovky je přinejmenším z rok 1990 ČSR. :D

Když jsem tam dorazil já, tak už asi kšiltovky byly rozebraný, tak nemůžu soudit 😀 Nebo pán usoudil, že na kšiltovku nebudu správnej typ:)))) Jinak ty stojany s prosvětlenýma ciferníkama se mi moc líbily - to zas je originální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...