Jump to content

Grand Seiko Spring Drive SBGA285

warann
 Share

Recommended Posts

Jelikož se nabídka GS GMT nějak namnožila, hodím sem znova tyhle epesní Spring drive.

Poměrně dlouho jsem je sháněl, nosí se fakt dobře, ale chci zkusit něco dalšího, přičemž nejsem zrovna sběratel, takže něco musí pryč.  

Kupovaný zde, původně pořízený ve Státech loni v březnu.

Hodinky jsou nošený velmi decentně, bez jakýchkoli záseků či jiných vad ať už na pouzdru či safíru. Rovněž na tahu vč. spony je vidět nošení jen velmi nepatrně.

Balení zcela komplet: brožury, certifikát, krabice, rovněž všechny dílky tahu.

Foto ilustrační, v případě zájmu pošlu lepší fotky dle dohody.

Cena 74.999,--Kč.  Preferuju osobku v Pardubicích a okolí, v případě vážnýho zájmu se dokážu rozumně přiblížit. Po předchozí dohodě zvládnu i poštu.

IMG_3914.jpg.53205576ae71641a0eef21ca345c1c61.jpg

IMG_3915.jpg.848a0a081b2bb67593d7b393551dd4bc.jpg

Edited by warann

• 2 weeks later...

Že se tu válí ty GS baterky, kterých bylo či možná ještě v nabídce několik, celkem chápu, ale že jsou tu stále i tyto je mi celkem záhadou. Perfektní univerzální hodinky za velmi slušnou cenu.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak jsem uz nekde psal, mam hotovej inzerat na Ch24, ale to bych musel pozastavit tenhle inzerat, tak jeste vyckavam. Treba se nekdo slituje (nad hodinkama, aby nemusely necinne lezet) a nade mnou (abych je nemusel vypravovat kdovi kam do sveta). 

• 2 weeks later...

Tak dva proběhli dva zájemci, nicméně jeden dal přednost Tudoru a druhý aktuálně mlčí.

Nicméně jsem objevil vadu na lunětě - viz foto (zřejmě futra). Dřív jsem si ji nevšiml, což si vysvětluju jednak tím, že jsem dost slepej, jednak tzím, že na denním světle je to vidět podstaně míň, než na umělým.

Než budu řešit zda a co s tím, házím slevu v aktuláním stavu na rovných 70 tis. Současně s ohledem na výše zmíněné avizuju výrazný příklon k osobnímu předání.

626E7777-F846-4039-884F-1BB6E9ACDFD9.thumb.jpeg.dde501d7033666d7cba2c1d6216a3c8b.jpeg

Ad ta luneta. Zítra bych měl z Koscomu vedět cenu opravy. Posílá se to "jen" do Německa a ne do Japonska, takže snad bude rychlá akce.

Zatím teda platí sleva těch 5 tis. za vadu,  která na denním světle není výrazně vidět a aspoň se člověk nemusí bát, že s nima vezmě futra ;-).

Share

• Create New...