Přejít na obsah

Dotaz: Zkušenost s převodem hypotéky na jinou nemovitost při zachování původní úrokové sazby Česká spořitelna.


Doporučené příspěvky

Kolegové chronomagoři, máte někdo zkušenost s převodem hypotéky za současné situace z původní nemovitosti na novou dražší při zachování původní úrokové sazby? Jde mi o Českou spořitelnu. Prý to možné je, ale podléhá to individuálnímu schválení. Máte s tím někdo zkušenost nebo víte za jakých podmínek se to povoluje? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, konkrétně tuto situaci neznám. Hodně asi záleží na bankéři jak by se snažil, když jsem se ptal na něco jiného v souvislostí s fixací úroků, říkala mi moje bankéřka taky, že se to posuzuje individuálně. Každopádně jestli platíš pravidelně, máš to ještě na dlouho, máš i jiné produkty (dělají různá pojištění, účty pro celou rodinu a já nevím co ještě a některé zřídit je "bezbolestné"), máš velkou šanci. Hlavní otázka je, kolik je v tom pro ně peněz, ale to je na konzultaci v bance a nebo třeba poradí někdo tady.

Takže jsem vlastně moc neporadil🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Navros napsal:

Ahoj, konkrétně tuto situaci neznám. Hodně asi záleží na bankéři jak by se snažil, když jsem se ptal na něco jiného v souvislostí s fixací úroků, říkala mi moje bankéřka taky, že se to posuzuje individuálně. Každopádně jestli platíš pravidelně, máš to ještě na dlouho, máš i jiné produkty (dělají různá pojištění, účty pro celou rodinu a já nevím co ještě a některé zřídit je "bezbolestné"), máš velkou šanci. Hlavní otázka je, kolik je v tom pro ně peněz, ale to je na konzultaci v bance a nebo třeba poradí někdo tady.

Takže jsem vlastně moc neporadil🤔

Ale docela jo, dekuji zato, je to proste asi strasne individualni. Treba se najde i nekdo s osobni zkusenosti. Skocit z uroku 1,89 na 5,29 by se mi moc nechtelo, to radsi dva tri roky pockam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu to jde a opravdu záleží na schopnostech Tvého bankéře/poradce (kdyby byl problém s bankou, třeba Ti pomůže někdo, kdo v tom umí víc chodit a někoho tam přímo zná) a jeho snaze Ti pomoci, HÚ zůstává stejný, jen se mění zástava. Zkušenost z ČSOB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...