Přejít na obsah

Citizen Citizen Promaster Sky JY8030-83E


karpro

Doporučené příspěvky

Ahoj všem příznivcům přesného času 🙃

Chtěl bych si pořídit nějaké nové hodinky a právě mě zaujal model Citizen JY8030-83E. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli je někdo máte a jestli jsou nějaké zkušenosti.

Jsou to asi větší hodinky, což bych rád pořídil, protože mám větší zápěstí a 44mm je na mé ruce velmi hraniční, proto chci něco většího. Budu vděčný za každou informaci k tomuto modelu. Případně také kde se to dá nejlépe pořídit.  

 

Image 10 - Citizen ECO-Drive Navihawk A-T JY8030-83E Radio Controlled World Time Mens Watch

Upraveno uživatelem karpro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • karpro změnil název na Citizen Citizen Promaster Sky JY8030-83E

Chybu neuděláš já osobně je nemám ale znám 2 lidi co mají skoro stejný model(rozuměj jiná barva cifru, tah apod)a nemohou si je vynachválit. Pokud ti tedy nevadí cifr, který je třeba na mě už dost nepřehlednej, tak neprohloupíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsem tedy objednal nové v Japonsku, tak jsem zvědavý jak to celé proběhne, z Japan jsem ještě nic neobjednával, takže premiéra. 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem ještě poprosit, nevěděl by jste někdo, kde by se dal sehnat český návod? Nějaké pdfko, nebo cokoliv. Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jarda_Prim - Díky, něco podobného jsem také našel na web stránkách, ... kdyby někdo další také hledal: https://www.citizenwatch-global.com/support/html/en/u68/u68.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes hodinky přišli, takže bych řekl, že celkem rychle. Nyní procházím nastavením ... řekl bych, že v reálu vypadají lépe než na obrázkách.

Ale došlo na nejhorší a toho jsem se obával hned ... nejsou to německé hodinky, takže klasika, potřeboval bych jeden přídavný dílek na tah. Tak se nejdříve ptám, jestli někomu neleží v šuplíku, případně jestli někdo nemá radu, kde pořídit jeden dílek za nějakou normální cenu. Přikládám obrázek dílku. Předem děkuji za radu vedoucí k řešení problému.

 

dilek1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Možná by se někomu mohlo hodit:

https://webshare.cz/#/file/udeksTIeWA/citizen-cesky-pdf   - návod v češtině

https://webshare.cz/#/file/E4olhD6oPv/citizen-en-pdf  - návod v angličtině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Cancri

Již jsem to vyřešil, ale děkuji za reakci. 

Řešení bylo následovné, že na eBay jsem objevil kopii tahu za necelých 500,-, takže jsem to hned objednal, když nikdo nereagoval a už to přišlo. K mému velkému překvapení, ta čínská kopie je delší než originál tah, takže tím by to bylo snad i lehce vyřešené, stačilo přehodit, ale nakonec jsem zvolil tu pracnější cestu a z čínské kopie jsem si vzal jen ten jeden dílek a dal na originál tah. Teď mě mrzí, že jsem si ten dílek nějak neoznačil, protože nyní ani nedokážu poznat, který to je ten přidaný dílek, kdybych ho chtěl sundat, což je vlastně také dobrá zpráva. Kopie je fakt zdařilá. Původně jsem se bál, že to bude mít třeba jiné rozměry, nebo něco jinak, ale je to úplně totožné, jen na přezce není nápis Citizen, takže velká spokojenost. Nabídky na eBay v cenách 1200,- za jeden dílek a podobně mě už nechávají v klidu a myslím si, že prodejci už asi moc s tím neuspějí, když už je náhradní řešení v hodnotě 500,-Kč. Cena se asi mění podle kurzu, takže dnes to je o pár korun dražší, ale kdyby se někomu hodilo, tak koupit může zde: link do eBay na prodejce

 

TAH.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...