Přejít na obsah

Kde koupit řemínky??


masserr

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Potřebuju koupit černý, kožený nebo textilní řemínek. Šíře 22mm, nejlépe nějak perforovaný nebo prošívaný světlou nití, tak max. do 500Kč..snažil jsem se najít on-line shop v ČR kde by je prodávali, ale našel jsem pouze pár kousků který se mi nelíbily.. možná jsem hledal špatně, nevím..Nebo kdyby náhodou někdo věděl kde v Pardubicích prodávají nějaké hezké kousky. Případně jestli by mi některý z vás nějaký neprodal..Chtěl jsem to dát do sekce koupím, ale jaksi nemám víteco...

Předem díky za dobré rady :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Potřebuju koupit černý, kožený nebo textilní řemínek. Šíře 22mm, nejlépe nějak perforovaný nebo prošívaný světlou nití, tak max. do 500Kč..snažil jsem se najít on-line shop v ČR kde by je prodávali, ale našel jsem pouze pár kousků který se mi nelíbily.. možná jsem hledal špatně, nevím..Nebo kdyby náhodou někdo věděl kde v Pardubicích prodávají nějaké hezké kousky. Případně jestli by mi některý z vás nějaký neprodal..Chtěl jsem to dát do sekce koupím, ale jaksi nemám víteco...

Předem díky za dobré rady :rolleyes:

 

treba www.chronoshop.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je tu clen fora, ktery je sije na zakazku. Myslim ze se jmenuje "sima"

 

Zase takovou kvalitu nepotřebuju, abych si ho nechal šít na zakázku.. Určitě bych si ale vybral na http://www.watch-band-center.com

Jenže nemá zkušenosti s nakupováním ze zahraničí a nevím jestli s tím nejsou nějaké potíže...

Upraveno uživatelem masserr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase takovou kvalitu nepotřebuju, abych si ho nechal šít na zakázku.. Určitě bych si ale vybral na http://www.watch-band-center.com

Jenže nemá zkušenosti s nakupováním ze zahraničí a nevím jestli s tím nejsou nějaké potíže...

Kontaktuj simona - usije ti poradnej remen kterej neco vydrzi, tyhlety Hirsche a podobny fejky kuzi jsou spatny ;) Chces-li solidni remen do 500 CZK, tak to hledani bude celkem tezke, pokud si nejakych 200-300 priplatis, muzes si remen navrhnout sam presne podle svych pozadavku na sirku, tloustku, delku, siti, barvu kuze, typ kuze a ja nevim co jeste.. Ale jinak nakupu na zahranicnich webech se neboj, u tech proverenych vse funguje jak ma, napriklad prave watch-band-center ;)

 

Ale za me 100% remen na miru, predstavy, ze bych si koupil OEM remen v obchode se desim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7? cca 70 možná víc..

 

Jo, už jsem je našel. Sem trošku natvrdlej..Asi to vyřešim tímhle http://www.chronoshop.cz/katalog/remen-Di-...llye-waterproof se stříbřenou přezkou..tendle systém přezky je doufam OK?

 

Edit: za jak dlouho by mohl asi přijít když není skladem??

Edit2: koukam že není 22mm :(

Upraveno uživatelem masserr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontaktuj simona - usije ti poradnej remen kterej neco vydrzi, tyhlety Hirsche a podobny fejky kuzi jsou spatny ;) Chces-li solidni remen do 500 CZK, tak to hledani bude celkem tezke, pokud si nejakych 200-300 priplatis, muzes si remen navrhnout sam presne podle svych pozadavku na sirku, tloustku, delku, siti, barvu kuze, typ kuze a ja nevim co jeste.. Ale jinak nakupu na zahranicnich webech se neboj, u tech proverenych vse funguje jak ma, napriklad prave watch-band-center ;)

 

Ale za me 100% remen na miru, predstavy, ze bych si koupil OEM remen v obchode se desim ;)

 

No, sám si řemen asi navrhovat nebudu, ale můžu si nějakej vybrat třeba na tom watch-band-center, a potom se domluvit se simonem jestli by mohl takovej ušít.. to asi pujde ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím,

na Tissotkách (Le Locle) se mi rozpadá řemen a chtěl bych Vás poprosit o radu z jaké kůže by měl být ten nový. Mám zájem o černý nebo hnědý řemínek. Líbí se mi kůže z krokouše, ale to je cenově mimo. Počítám s investicí max. 1000 kč.

 

Předem dík za rady.

Upraveno uživatelem Drejkot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

na Tissotkách (Le Locle) se mi rozpadá řemen a chtěl bych Vás poprosit o radu z jaké kůže by měl být ten nový. Mám zájem o černý nebo hnědý řemínek. Líbí se mi kůže z krokouše, ale to je cenově mimo. Počítám s investicí max. 1000 kč.

 

Předem dík za rady.

http://chronoshop.cz/katalog.php?pmi=148 je jich tam asi miliarda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

na Tissotkách (Le Locle) se mi rozpadá řemen a chtěl bych Vás poprosit o radu z jaké kůže by měl být ten nový. Mám zájem o černý nebo hnědý řemínek. Líbí se mi kůže z krokouše, ale to je cenově mimo. Počítám s investicí max. 1000 kč.

 

Předem dík za rady.

 

Jiz podruhe zde musim doporucit tohoto Anglana - http://shop.ebay.co.uk/bearfencemountain/m...p;_trksid=p4340

 

ceny mirne, je overeny a velmi rychle dodava do CR.

 

NEJLEPSI CENY co jsem zatim videl!

 

jo a dodam jen, ze je s nim naprosto bezchybna a rychla komunikace, staci jen umet anglicky...

Upraveno uživatelem paolous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusím svůj dotaz položit sem, abych nezakládal zbytečně nové téma. Nesetkal se někdo s e-shopem, kde by se daly zakoupit řemínky šíře 25mm? Na watch-band-center mají i liché rozměry, ale takhle široké už ne. Díky za jakýkoliv tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusím svůj dotaz položit sem, abych nezakládal zbytečně nové téma. Nesetkal se někdo s e-shopem, kde by se daly zakoupit řemínky šíře 25mm? Na watch-band-center mají i liché rozměry, ale takhle široké už ne. Díky za jakýkoliv tip.

Nesetkal. Ale kup si 26, velmi pravděpodobně tam řemen nacpeš. Já nacpal 22mm řemen Hirsch na BWC, které mají rozteč 20mm. Nebo si ho nech ušít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

na Tissotkách (Le Locle) se mi rozpadá řemen a chtěl bych Vás poprosit o radu z jaké kůže by měl být ten nový. Mám zájem o černý nebo hnědý řemínek. Líbí se mi kůže z krokouše, ale to je cenově mimo. Počítám s investicí max. 1000 kč.

 

Předem dík za rady.

To Drejkot.

Taky se mi vzdy libil a stale libi Hirsch koz.tah reminek Aligator-krokodyl bezna cena okolo 5tis.jenomze spousty lidi mi reklo,ze moc nevydrzi coz bylo zklamani.Nakonec jsem ve foto galerii natrefil jiz nekolikrat zmineneho mr.Simon ktery je vyrabi osobne-rucni prace coz je jiste 100% kvalita,tak jsem napsal email a vzdelil moje konkretni+detailni informace ohledne koz.tah Aligator-krokodyl jaky bych si predstavoval atd.Odpoved na email hned a v nicem pry nebude problem ovsem budu si muset udelat vylet do Prahy,ale kvuli teto veci pojedu rad. ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Mám dva roky řemen z pravého aligátora Hirsch London a vydržel to v celku v pohodě (nošen velmi často a to i přes léto). Je trošku tmavší, ale nikde se nerozpadá, nepáchne. Osobně jsem nikdy neměl s kvalitou běžně prodávaných řemenů Hirsch nebo Di-modell problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...