Přejít na obsah

Americký fotbal


Doporučené příspěvky

Tak já jsem zarputilej fanoušek NY Giants i když se nám už dlouho bohužel nedaří 🙄

Z ostatních týmu mám docela rád GB, NE.

A co se týká hráčů tak je mým největším oblibencem J.J. Watt . Ale samozřejmě mám rád i třeba Toma s Gronkem.

A Claye Matthewse a Aarona Rodgerse. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFL sleduju přes deset let a ARod je moje volba, takže fandim Packers, i když kdoví jak to bude až skončí. Do Londýna bych se rád podíval, ale jak už bylo řečeno, šance na lupeny je podle mě mizivá. Tak třeba do Mnichova na toho starýho vořecha (ale tam to bude asi podobná situace)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, markwagner napsal:

V Evrpope jsem na NFL matchi nebyl v USA nekolik, imho ta atmósfera tady nebude to pravy orechovy así jako NHL v Praze takze kdyz uz tak uz za velkou louzi.

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk
 

Souhlas, mám to stejně. Mě ten "fotbal" a baseball zas tak moc neba, ale ta show, co z toho Amíci dokážou udělat, je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 2 hodinami, Muffik napsal:

Souhlas, mám to stejně. Mě ten "fotbal" a baseball zas tak moc neba, ale ta show, co z toho Amíci dokážou udělat, je super.

Tomu bezpochyby věřím, ale finanční a hlavně časová náročnost ke zásadně jiná mezi cestou do Mnichova a do států...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já fandím 20let Green Bay, ještě před Aaronem měli skvělého QB Bretta Favera, byl úžasný a naštěstí Aaron je skvělá náhrada :) Obecně atmoska ve státech je super, byl sem všude možne, dokonce mám i jeden SuperBowl, když byl v NY tak sem neodolal a rozbil prasatko. Kdo chce ale top atmosféru tak Lambeau Field jednoznačně vede, uprostřed města duchu (GB je prdel světa) uzasnej otevřenej stadion a když tam začne těch +60k lidi rvát GoPackGo tak proste to se nedá s ničím srovnat. Jen samozřejmě v GB je všechno drahy, hotel resp spis motel, protože do jediného lepšího se nedá prakticky koupit pokoj je dražší než ve Vegas, jídlo průměrný v hospodě dražší než u Olivera, no proste musej z toho něco vyrejzovat :) Hovne se v GB a okolí nedá nic moc podniknout, je ti tak přiletět v sobotu v neděli zapas a v pondělí někam za zábavou.

Špatný to ale není vlastně nikde, ideál cena/vykon Seattle a Pittsburgh, NewOrleans, dobře dostupný stadion ve městě a slušný ubytko za rozumný prachy a lístky taky nejsou nějak ultra drahy… vyloženě naprd bylo Miam kvůli dopravě, to same stadion Patriots je v prdeli daleko od města, ve Friscu sem se bal Mexicancu 😂 

Na Londýn jim seru, fanoušci sou burani stejně jako na fotbale 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já fandím 20let Green Bay, ještě před Aaronem měli skvělého QB Bretta Favera, byl úžasný a naštěstí Aaron je skvělá náhrada  Obecně atmoska ve státech je super, byl sem všude možne, dokonce mám i jeden SuperBowl, když byl v NY tak sem neodolal a rozbil prasatko. Kdo chce ale top atmosféru tak Lambeau Field jednoznačně vede, uprostřed města duchu (GB je prdel světa) uzasnej otevřenej stadion a když tam začne těch +60k lidi rvát GoPackGo tak proste to se nedá s ničím srovnat. Jen samozřejmě v GB je všechno drahy, hotel resp spis motel, protože do jediného lepšího se nedá prakticky koupit pokoj je dražší než ve Vegas, jídlo průměrný v hospodě dražší než u Olivera, no proste musej z toho něco vyrejzovat  Hovne se v GB a okolí nedá nic moc podniknout, je ti tak přiletět v sobotu v neděli zapas a v pondělí někam za zábavou.
Špatný to ale není vlastně nikde, ideál cena/vykon Seattle a Pittsburgh, NewOrleans, dobře dostupný stadion ve městě a slušný ubytko za rozumný prachy a lístky taky nejsou nějak ultra drahy… vyloženě naprd bylo Miam kvůli dopravě, to same stadion Patriots je v prdeli daleko od města, ve Friscu sem se bal Mexicancu  
Na Londýn jim seru, fanoušci sou burani stejně jako na fotbale
Tak to teda " zavist " ptz je mi jasny ze do GB se nikdy nepodivam, je to uprostred niceho tusim ze i z Chicaga 4 hod autem.
Jinak ten posledni match GB jsem rozdychaval hodne dlouho ..takhle to podelat to se jen tak nevidi


Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, markwagner napsal:

Tak to teda " zavist " ptz je mi jasny ze do GB se nikdy nepodivam, je to uprostred niceho tusim ze i z Chicaga 4 hod autem.
Jinak ten posledni match GB jsem rozdychaval hodne dlouho ..takhle to podelat to se jen tak nevidi


Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk

 

to si uvědomuju, byl sem tam v různých dobách v různých pocasich a vždy to stalo za to, i když treba když sem byl doslova primrzlej k sedačce, tak sem si říkal proč to vlastně dělám, no je na co vzpomínat…. kazdopadne mají tam letiště a dá se tam v pohodě dostat letadlem :) Z Phy je celkem streka s dvěma prestupama když teda lítá Delta do NY jinak s trema 😂

Posledni match souhlas, prohráli si to sami, hrůza, ale tak snad příští rok… blbe je ze Aaaron už nemá zdaleka takovou stavu jako před par lety, nebeha, neriskuje, proste nám dedkovati, přitom takovej Brady vydržel bejt aktivní do vyššího věku, tak doufejme ze se na ještě sebe, team mají teď postavenej dobře… uvidime…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi přijde že Aarona ovládá akorát strach ze si sníží svůj TD/Interception ratio.

V některých zápasech je pro mě nejúžasnějším sportovcem má planetě. Například ten zápas proti Lions který rozhodl hail mary na rodgerse? Po tom co na něho byl faul po vypršení času.... a spousta jiných...

Ale když řeší víc nějaké show v televizi a má kyselý ksicht na hristi tak bych byl ochotný ho vyměnit za jeden draftpick.

Osobně nevěřím že ještě je schopen vyhrát SB.

Minulou sezónu měl všechno a prohráli sme proti 49 jen a jen kvůli němu. Stačilo aby zahrál jeden svůj průměrný dříve...

Kéž bych se mylil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, LainCoubert napsal:

Mi přijde že Aarona ovládá akorát strach ze si sníží svůj TD/Interception ratio.

V některých zápasech je pro mě nejúžasnějším sportovcem má planetě. Například ten zápas proti Lions který rozhodl hail mary na rodgerse? Po tom co na něho byl faul po vypršení času.... a spousta jiných...

Ale když řeší víc nějaké show v televizi a má kyselý ksicht na hristi tak bych byl ochotný ho vyměnit za jeden draftpick.

Osobně nevěřím že ještě je schopen vyhrát SB.

Minulou sezónu měl všechno a prohráli sme proti 49 jen a jen kvůli němu. Stačilo aby zahrál jeden svůj průměrný dříve...

Kéž bych se mylil

Amen 🤠

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...