Přejít na obsah

Americký fotbal


Doporučené příspěvky

Hral jsem par sezon za Brno Alligators jako offensive left tackle. Do toho jsem hral 20 let hokej a tam prislo vazny zraneni kolene a byl konec se vsim.

Ted trenuju flag fotbal (nekontaktni verze am. fotbalu pro deti) za Sigrs Brno.

Co sleduju fotbal, fandim New Orleans Saints. Ti sice budou letos v Londyne, ale chcem listky do Mnichova, TB je prece jen jeden a snad podpise i Gronk. Londyn je zalozni plan...

Ci se tyka hracu, mam to pomichany. Jsem velky fanda JJ Watta (i s jeho brachama), pak jsou to individualni hraci typu Tyreek Hill, Davante Adams, DK Metcalf, proste na kazde pozici je nekdo.

Z treneru Jon Gruden z Raiders, ten snad vyhraje ten nahlavu postaveny soud s NFL a vrati se.

WHO DAT!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 4. 6. 2022 v 19:39, LainCoubert napsal:

Mi přijde že Aarona ovládá akorát strach ze si sníží svůj TD/Interception ratio.

V některých zápasech je pro mě nejúžasnějším sportovcem má planetě. Například ten zápas proti Lions který rozhodl hail mary na rodgerse? Po tom co na něho byl faul po vypršení času.... a spousta jiných...

Ale když řeší víc nějaké show v televizi a má kyselý ksicht na hristi tak bych byl ochotný ho vyměnit za jeden draftpick.

Osobně nevěřím že ještě je schopen vyhrát SB.

Minulou sezónu měl všechno a prohráli sme proti 49 jen a jen kvůli němu. Stačilo aby zahrál jeden svůj průměrný dříve...

Kéž bych se mylil

Já bych to zas tak tragicky neviděl. Ano, hraje opatrněji než dřív, ale on nikdy naházel míče na zdařbůh, vždycky víc přemejšlel než jednal. V tom je ale koneckonců síla těch nejlepších QB. A co si budem- Brady je legenda a vypadá, že nestárne, klobouk dolů před ním. Ale poslední roky je ten tým vždycky dokonale ušitej pro jeho potřeby, minimálně poslední 2 bowly mu vyhrál především ten tým než on sám. Naopak od Aarona všichni pořád čekaj zázraky, který koneckonců stále i mnohdy předvádí, ale věk nezastavíš a holt už tam neběhá jak Mahomes, to prostě úplně v osmatřiceti nejde. Já sám jsem chtěl, aby odešel a zkusil zakončit kariéru někde jinde, pač tomu SB v Packers taky moc nevěřim, ale třeba si to sedne a budou se dít zázraky. Velká škoda Davanteho, šlo jim to spolu neskutečně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Možná jste vloni zachytili na kanálech nfl.cz info o akci nazvané KŠOVÍ VOLE TOUR. Byl to trip na zápasy NFL (+ NCAA, NHL, NBA a pár jedinců i MBL) na východní pobřeží USA.
Od včerejška je to oficiální, že letos se bude KVT zase konat. Nori umí udělat takový program, že sotva najdete čas na wristshoty 😉. Byl jsem vloni, letos to mám zase v plánu, takže případné dotazy rád zodpovím.
 
Mrkněte na OVERTIME, kde je veškeré info. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...