Přejít na obsah

Poraďte vzduchovku


Jeremy

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, eskimak napsal:

Na Gamo ci Hatsan sa vyprdni, to je shit najhrubsieho zrna.

Weihrauch je ina kava, pozeral by som sa na ich prametre inak ako na vyssie zmienene hracky.

Tak s tím si dovoluji nesouhlasit. Gamo mám dlouhodobě a spokojenost veliká. Přesná, výkonná, za pár kaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám dlouhodobě jedny casia, jsou určitě přesnější než Omegy master coax, a mají 300m wr a 10years baterku, za pár kaček. Kdybych to přeložil do hodinkové řeči, tazatel má super Omegy, má nějakou představu a ptal se, kam se posunout dál. Určitě existují dobré Gamo kusy, ale proti tx200 je jakékoliv Gamo prostě plečka.

Na druhou stranu, navrhnout mu Anschutz je jako navrhnout mu profi kapesní stopky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, HDS1200 napsal:

Tak s tím si dovoluji nesouhlasit. Gamo mám dlouhodobě a spokojenost veliká. Přesná, výkonná, za pár kaček.

Mas stastie, alebo ja som mal smolu. 2x gamo, kratka i dlha, jedna sa rozpadla v rukach po 500 brokoch a druha robila dobre len ten zvuk, ze akoze leti brok.

Neviem ci existuje nieco horsie ako Gamo, verim za ano, ale Gamo nema nic spolocne s kvalitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 5. 2022 v 8:55, Jeremy napsal:

S optikou nemám problém - mám tam něco, co jsem používal bez problémů s .308 a ještě v šuplíku nesmrtelnej Trijicon ACOG...

Ale napadlo mě, jestli se teda nevykašlat na 5,5 a radši nedodat víc energie té TX200. Jak jsem pochopil, "FAC" znamená model s vyšším výkonem a tohle by mi to z toho mohlo udělat, žejo kluci?

https://www.airgun-mania.com/doplnky/74-master-service-kit-fac-sada.html

Jen upozornění: to, že optika zvládá 308, vůbec neznamená, že přežije pružinovku. Průběh rázu do optiky je tam úplně jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 6. 2022 v 14:42, dykmore napsal:

Taky mám dlouhodobě jedny casia, jsou určitě přesnější než Omegy master coax, a mají 300m wr a 10years baterku, za pár kaček. Kdybych to přeložil do hodinkové řeči, tazatel má super Omegy, má nějakou představu a ptal se, kam se posunout dál. Určitě existují dobré Gamo kusy, ale proti tx200 je jakékoliv Gamo prostě plečka.

Na druhou stranu, navrhnout mu Anschutz je jako navrhnout mu profi kapesní stopky :)

Pokud  to byla reakce na mne, tak asi špatně vidíš nebo čteš, možná obojí. Ale nemám pocit, že bych zakladateli vlákna něco doporučoval, byla to jen reakce na eskimaka a jeho/mou zkušenost s Gamo. Tak klídek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem v klidu, napsal jsi to dobře, nepopírám, že určitě existují dobré Gamo kusy a souhlasím s tvou dobrou zkušeností. Kdyby mi někdo ukázal na jednu konkrétní Gamovku a zaručil mi, že bude dlouhodobě střílet přesně a bez závad, rád si ji vezmu. Ale obecně je Gamo levná značka a s tím souvisí jak konstrukce a zpracování, tak i kusová variabilita. AirArms pružinovky jsou mechanicky bez kompromisů, ale nechají si za to dobře zaplatit. Naproti tomu AA větrovky mě nikdy neoslovily, tam je mnohem tvrdší a asi i lepší konkurence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...