Přejít na obsah

Poraďte smartwach s opravdovými ručkami.


Doporučené příspěvky

Marně hledám kombinaci klasických ručičkových hodinek se smartwatch funkcemi. Mělo by to mít funkce jako je měření tepu, krokoměr, atd. Kromě toho možnost přečíst si zprávy ve WhatsAppu. Na ceně v podstatě nezáleží, dalo by se říct čím dražší, tím lepší. Výhodou by bylo, pokud to bude renomovaná značka. Díky za tipy.

Napadá vás něco?

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sám jsem takové hledal. Kromě ruček jsem navíc měl požadavek na arabské číslice na cifru. Nakonec mám withings hr sport. Z dalších funkcí ale používám akorát tak budík (vibrace) což je důvod proč jsem je bral, tj. na noc. Ve finálu ale ty hodinky teď nosím skoro stále.

Kdyby měl někdo další tipy tak budu taky rád, ale nemyslím že jich je moc (+ u mě jak říkám potřebuji číslice). 

Našel jsem ještě huawei gt řada 2 nebo 3 ale nejsem si jistý jestli je tam digitální cifr nebo skutečně ručky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 6. 2022 v 12:11, Sprite napsal:

Sice to není to co hledáš (zprávu si na nich nepřečteš), ale mě zaujaly tyto chytré hodinky, které vlastně vůbec jako chytré nevypadají 😉

https://www.helvetia-hodinky.cz/znacka-kronaby/?pv213=5712&pv19=22

Zajímavé, ty jsem neznal. Za mě jediná škoda těch třech čudlíků, to já nedám, jinak bych zvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...