Jump to content

Skeleton H7051ABU

Recommended Posts

Na společenské hodinky trochu moc velké a ta barva je docela divočina, ale proti gustu...

Strojek STP 5-15 je upravená ETA 2824-2, retail cena mi přijde hodně přestřelená, Jomashop je mnohem přijatelnější.

Otázkou zůstává, zda se neporozhlédnout u značek jako je Hamilton, Edox, OrientStar, které také nabízejí semiskeletony a jsou našim končinám přece jen bližší.

Chvíli jsem civěl, proč na té první fotce je o půl minuty posunutá minutová stupnice, ale na jomashop už je to OK. Zato na jejich webu to mají i u dalších modelů, třeba u bílých, tam jen o trochu míň. Grafik měl asi trochu popito..

Jsem myslel, že to je nějaká pocta Seiku :D :D

Me to teda prijde taky jako vyhozeny penize. Mrknul bych na Hamilton Jazzmaster, pripadne Oris Artelier Skeleton. Nemusi-li byt swiss, pak je spousta krasnych Orientu a Seik s open heartem...

Jo to už je jiná :)

Barva cifru už je o vkusu.. mě by se líbily tyhle modrý ale na tahu jako maj ty černý:

https://www.hodinky-365.cz/edox-les-vauberts-annual-calendar-quartz-40101-3c-buin-x1202640

ale to je jen tím že já nemám rád kožený řemeny. Jinak jsou ty hodinky moc pěkný. Vzal bych modrý :P

Ty modré šou taky dobré. Ale na mě šou moc modré, mám raději světlejší modř. Třeba Edox značku sem vůbec neznal. 👍

Za lepší cenu třeba tady:

Edox Les Vauberts Automatic Blue Dial Men's Watch 85014 3M BUIN - Watches - Jomashop

před 3 hodinami, ladvach napsal:

Ale asi jste měli pravdu. Jedny Hamiltny mám, ale nejlépe se mi jeví ten EDOX. Co říkáte na tyhle? https://www.hodinky-365.cz/edox-moonphase-40101-3c-bebn-x1168286

Ty cos vybral jsou quartzky, to asi nechceš.