Přejít na obsah

Skeleton H7051ABU


Doporučené příspěvky

Na společenské hodinky trochu moc velké a ta barva je docela divočina, ale proti gustu...

Strojek STP 5-15 je upravená ETA 2824-2, retail cena mi přijde hodně přestřelená, Jomashop je mnohem přijatelnější.

Otázkou zůstává, zda se neporozhlédnout u značek jako je Hamilton, Edox, OrientStar, které také nabízejí semiskeletony a jsou našim končinám přece jen bližší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvíli jsem civěl, proč na té první fotce je o půl minuty posunutá minutová stupnice, ale na jomashop už je to OK. Zato na jejich webu to mají i u dalších modelů, třeba u bílých, tam jen o trochu míň. Grafik měl asi trochu popito..

Jsem myslel, že to je nějaká pocta Seiku :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to teda prijde taky jako vyhozeny penize. Mrknul bych na Hamilton Jazzmaster, pripadne Oris Artelier Skeleton. Nemusi-li byt swiss, pak je spousta krasnych Orientu a Seik s open heartem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to už je jiná :)

Barva cifru už je o vkusu.. mě by se líbily tyhle modrý ale na tahu jako maj ty černý:

https://www.hodinky-365.cz/edox-les-vauberts-annual-calendar-quartz-40101-3c-buin-x1202640

ale to je jen tím že já nemám rád kožený řemeny. Jinak jsou ty hodinky moc pěkný. Vzal bych modrý :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za lepší cenu třeba tady:

Edox Les Vauberts Automatic Blue Dial Men's Watch 85014 3M BUIN - Watches - Jomashop

před 3 hodinami, ladvach napsal:

Ale asi jste měli pravdu. Jedny Hamiltny mám, ale nejlépe se mi jeví ten EDOX. Co říkáte na tyhle? https://www.hodinky-365.cz/edox-moonphase-40101-3c-bebn-x1168286

Ty cos vybral jsou quartzky, to asi nechceš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...