Přejít na obsah

Seamaster Diver 300m 007?


hrozna

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se poptat, zdali se tu tento model vyskytuje a ma-li nekdo osobni zkusenost. Na obrazcich vypadaji skvele. Cena silne konkuruje Roladam, ale mozna stoji za to? 

Diky Hr.

 

image.png.f5ab4ab4b6e757dfaf1e6d88a7bf8d6c.png

 

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Není to špatná varianta bondovek, díky titanu jsou lehčí. Kvůli absenci AR a matným tmavším ručkám na tmavším cifru ještě k tomu skeletonizovaným na nich není odečet času tak rychlý jako na jiných modelech, ve skutečnosti jsou celé méně výrazné než na promo fotkách. Třeba mně se toto příliš nelíbí, ale jinému to naopak přijde super, hlavně proto, že to zapadá do konceptu hodinek pro agenta, které nesmí upoutat nežádoucí pozornost odleskem.

Horší je to podle mne s příslušenstvím, krásný titanový náramek se kvůli masivnosti materiálu pod sponou co do ergonomie příliš nepovedl a kaučuk z jiných bondovek na ně podle všeho nejde nasadit, jednak neladí baravně a pak má jinak díry pro stěžejky, což by se snad dalo zbastlit zahnutými stěžejkami.            

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 10. 6. 2022 v 11:56, Tomak napsal:

Není to špatná varianta bondovek, díky titanu jsou lehčí. Kvůli absenci AR a matným tmavším ručkám na tmavším cifru ještě k tomu skeletonizovaným na nich není odečet času tak rychlý jako na jiných modelech, ve skutečnosti jsou celé méně výrazné než na promo fotkách. Třeba mně se toto příliš nelíbí, ale jinému to naopak přijde super, hlavně proto, že to zapadá do konceptu hodinek pro agenta, které nesmí upoutat nežádoucí pozornost odleskem.

Horší je to podle mne s příslušenstvím, krásný titanový náramek se kvůli masivnosti materiálu pod sponou co do ergonomie příliš nepovedl a kaučuk z jiných bondovek na ně podle všeho nejde nasadit, jednak neladí baravně a pak má jinak díry pro stěžejky, což by se snad dalo zbastlit zahnutými stěžejkami.            

Moc diky to jsou uzitecne informace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Líbí se mi návrat ke starému stylu vlnek a modro bílé provedení bez červených nápisů nebo konců sekundovky. Za mne top současné bondovky. 

I když bych uvítal lehce menší proporce a ten mesh (pokud je konstrukčně stejný jak na NTTD) tak mne taky moc nebere z hlediska ergonomie, i když vzhledově je hodně fajn.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...