Přejít na obsah

Seamaster Diver 300m 007?


hrozna

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já furt nějak nevím jak na mě působí absence toho lumi bodu na 12h na lunetě... Luneta z hliníku. Pak ten mesh, který sice vypadá fajn, ale je nepoddajný a celkově velký a na velkou ruku. Celé to završuje podivná sekundová ručička. 

Jinak jsou hezké a cením symetrii a ty staré vlnky na ciferníku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak dlouho edituješ omylem odeslanej příspěvek, až to už odeslat nejde :D:D:D

 

Taky přidám svoje názory, i když popravdě nejsem cílovka :)

Líbí se mi:

  • fičura s vteřinovkou na casebacku
  • jiná lumi na "60"

Nevadí mi:

  • velikost pouzdra
  • vypouklý safír
  • absence datumu
  • působí jako leštěnky
  • absence lumibodu a trojúhelníku na "12" na lunetě
  • mesh - mohl by mít koncovky přiléhající k pouzdru (dělá se to vůbec?)

Nelíbí se mi:

  • lízátková vteřinovka :sick01:
  • uvítal bych nějaký červený nebo jinak barevně odlišený detail
  • cifr, vteřinovka nebo něco by mohlo odkazovat na "007" jako u předchozích limitek
  • luneta (nebo jen vložka?) z hliníku
  • jiná lumi na minutové ručce
  • krabička s "puntíkama" :weird:

Dýnko na šroubky = WR 300 m taky moc nechápu, ale nejspíš to souvisí promítáním postaviček na dýnku - pokud by bylo šroubované, tak je pokaždé dotažené trochu jinak a postavičky by pak třeba byly nakloněné...? :unsure: A to prostě asi marketingově nejde :D

Retail price zmiňuje ve videu číňan - 7600 $

Zlatá verze, co sem dával @Mirdis je totální úlet :eek: a cena bude úplně jinej vesmír...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, xcmaniax napsal:

Přijdou mi fajn, za mě škoda té hliníkové lunety. Matná keramika by jim taky slušela. 

Přesně tak - jediné malé mínus vidím v té hliníkové lunetě, jinak gut. 

Omega Unveils A Duo Of Seamaster Diver 300M 60 Years Of James Bond Watches | aBlogtoWatch

Upraveno uživatelem Radek Cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

43 minutes ago, tikzot said:

 

Mě poslal dealer z London Omega ž budou od Ledna a cena 8.100£ Tak nevím zda to je těch 7.129..?

Mozno mam cenu po zlave 🙂 ale nie, dopatral som cca aka suma by mala byt. Uvidime, ked sa objavia v predaji, kludne moze byt aj 8100 , a to uz sa mi zda dost vysoko na to co ponukaju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Mirdis napsal:

Mozno mam cenu po zlave 🙂 ale nie, dopatral som cca aka suma by mala byt. Uvidime, ked sa objavia v predaji, kludne moze byt aj 8100 , a to uz sa mi zda dost vysoko na to co ponukaju.

Aha slevu jo na hodinky, které ani ještě nejsou v produkci..? Omega v GB slevy nedává, to vím 100%😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam cas studovat externi zdroje, ale mam dve poznamky k teto diskusi:
Kde jste vzali info, ze je vlozka lunety hlinikova? Vzhledem k tomu, ze jsou v ni lumi cislice, tak tipuju, ze bude spis keramicka?
Jak jste prisli na to, ze je na dynko vytazena vterinovka a ze se tam neco hybe? Neni spis neco na rotoru jenom? Opticky klam mezi potiskem rotoru a safiru na dynku? Neumim si na hodikas s SC a vystredenym rotorem predstavit, jak by tu osu vytahli az k dynku...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...