Přejít na obsah

Seamaster Diver 300m 007?


hrozna

Doporučené příspěvky

před 25 minutami, Seamaster napsal:

Nemam cas studovat externi zdroje, ale mam dve poznamky k teto diskusi:
Kde jste vzali info, ze je vlozka lunety hlinikova? Vzhledem k tomu, ze jsou v ni lumi cislice, tak tipuju, ze bude spis keramicka?
Jak jste prisli na to, ze je na dynko vytazena vterinovka a ze se tam neco hybe? Neni spis neco na rotoru jenom? Opticky klam mezi potiskem rotoru a safiru na dynku? Neumim si na hodikas s SC a vystredenym rotorem predstavit, jak by tu osu vytahli az k dynku...
 

Citace z odkazu od @Radek Cigi

Measuring 42mm-wide and fitted with a blue aluminum wave dial and a matching blue aluminum bezel insert, the overall appearance of the watch is undeniably reminiscent of the original model chosen for Bond during the 1990s.

Achieved with a patent-pending “moiré” effect technique, the mechanical animation is linked to the central seconds hand, so rather than being something that needs to be activated, the scene will continuously play as long as the watch is running.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 25 minutami, Lookyn napsal:

Citace z odkazu od @Radek Cigi

Measuring 42mm-wide and fitted with a blue aluminum wave dial and a matching blue aluminum bezel insert, the overall appearance of the watch is undeniably reminiscent of the original model chosen for Bond during the 1990s.

Achieved with a patent-pending “moiré” effect technique, the mechanical animation is linked to the central seconds hand, so rather than being something that needs to be activated, the scene will continuously play as long as the watch is running.

Super, to bude pěkně snižovat rezervu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kloubik napsal:

Za mě naopak :) Takhle bez datumu super. Naopak od té doby co ji dali na šestku tak to nedávám. Snad ji někdy dají zpět na trojku ;)

Taky mám přes veškerou symetrii raději datum na trojce, kam podle mne u hodinek s touto komplikací patří  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom nějakého červeného detailu jim nic nechybi. Dynko bych radeji pevné s nějakým odkazem. Byly by hezké jako dvojka k Nttd. Myslíte,ze se budou dat normálně koupit,nebo to bude zase komedie,jak treba se snoopy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledním modelům SMP 300 s "hrubým ciferníkem" a datem na šestce jsem nepřišel na chuť. Naopak ty předešlé s hladkým modrým ciferníkem a datem na třetí hodině byly za mě dotaženy k dokonalosti ( škoda, že už nejsou nové k sehnání ).

Tak jsem si našel jiného favoria a to letošní Heritage 300, kde se zase peru s tím, že nemají datum ... .

A tohle? Tady datum taky není, ale vypadají moc hezky. Jsou to snad první hodinky, kde mi nevadí ani ten mesh.

Uvidím, jak budou vypadat naživo ... .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se na to podívám z pohledu Jamese Bonda - jsem drsnej týpek, co pořád někde běhá, skáče, střílí a pro ránu nejde daleko. Dostanu hodinky s vypouklým sklíčkem - při prvním incidentu s ním někam jebnu. Luneta, která normálně sklo chrání je tady jen pro okrasu. Luneta nemá lumi bod, nesplňuje tedy požadavky na potápěčský hodinky, ale ani požadavky Jamese Bonda na bleskové odečtení času když klade výbušninu na podmořskou stanici. Ráno plavu v moři, pak jsem na lanovce v Alpách a večer ve smokingu na opeře - moje zápěstí pracuje a s ním by mohla i spona - ouha…Kde jsou moje Submarinery???:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 11. 2022 v 8:34, xcmaniax napsal:

Ještě se na to podívám z pohledu Jamese Bonda - jsem drsnej týpek, co pořád někde běhá, skáče, střílí a pro ránu nejde daleko. Dostanu hodinky s vypouklým sklíčkem - při prvním incidentu s ním někam jebnu. Luneta, která normálně sklo chrání je tady jen pro okrasu. Luneta nemá lumi bod, nesplňuje tedy požadavky na potápěčský hodinky, ale ani požadavky Jamese Bonda na bleskové odečtení času když klade výbušninu na podmořskou stanici. Ráno plavu v moři, pak jsem na lanovce v Alpách a večer ve smokingu na opeře - moje zápěstí pracuje a s ním by mohla i spona - ouha…Kde jsou moje Submarinery???:))

Hezky popsané 😀

Ikdyž se mi tento kousek líbí, tak souhlasím, že SUB jsou z hlediska praktičnosti a použitelnosti na každý den úplný TOP.

Bohužel TOP je nyní cena, která je podle mě až přehnaně nasazená. Navíc mimo mé možnosti ... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych i někde dohledal své příspěvky z doby, kdy před lety prvně vyšly keramiky a já říkal, že se mi moc líbí, ale chybí mi tam vlnky (časem jsem si na absenci i zvykl), pak se objevila nová verze i s novými vlnkami a opět jsem držkoval, že sice vlnky jsou, ale dosti nehezké...no uběhlo pár dalších let a splnilo se to skoro do puntíku. Jen škoda, že to nestihli s prvními keramikami, protože tahle poslední generace už se mi celkově moc nelíbí, všechno zvětšené, že už do toho ty původní vlnky ani moc nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...