Přejít na obsah

Nové chrona - náhrada za Bulova Lunar Pilot


Doporučené příspěvky

Tak máš to cca 25 tis. Což je násobek toho co jsem teď dal a to už jsem dal vic než jsem chtěl.

Navíc Steinhart je tu tak nějak zatracovaný a ač nemám osobní zkušenost, tak to ve mě vyvolává určitou pachuť k té značce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak samozřejmě, vše je o ceně a když máš omezený rozpočet, tak prostě nová mechanická chrona za 10-15k nekoupíš.

Pokud jde o značku samotnou, tak si myslím, že je zatracována neprávem a to hlavně kvůli řadě Ocean One, která se až příliš inspiruje u jiné známé nedostupné značky, ale má i spoustu hodinek vlastního odlišného designu a slušnou kvalitu zpracování.

Naposledy mě třeba zaujala novinka s manuálním chronografem Steinhart NAV.B - Monopusher 42

Steinhart NAV.B - Monopusher 42 BLACK - Limitovaná edice 100 kusů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak i když všichni víme jak to dopadlo a koupil jsem něco úplně jiného, tak neděle večer a brouzdání po netu si vybírají svou daň. Je to strašná blbost, vlastně moc nesplňuje původní zadání a vedle Bulova nemůže vůbec ležet, ale já jsem to zkusil, tak uvidíme. Za těch pár kaček.... Timex TW2R81400. Jo ten pásek je strašně hnusný, ale to vyřešííme obratem.

https://www.timestore.cz/tw2r81400

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timex TW2R81400 - dneska došlo a zítra to odchází. Byl jsem naivní - nevím co jsem čekal. Jediné plus, že to bylo lehké jako prase - ale samozřejmě by se to časem projevilo na výdrži pouzdra. Hliník.... Ovládání chrona naprosto šílené. Pro nenáročného nositele asi fajn, ale já si nechám střelivo na něco lepšího. Prozatím konec tohoto vlákna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co Yema rallygraf? Značka so slušnou históriu, svoj design. Majú 10% zľavu na prvý nákup a nejaké výpredaje teraz.

https://en.yema.com/collections/mechanical-quartz

A07C0DEF-1046-4E85-ABC8-552782634433.thumb.jpeg.8c8fbb128a3aacb8399e01db81755364.jpeg

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Po delší době si to tady ožívím. Defakto mi zbývá poslední pozice v krabici. Ne větší faktu kupovat nebudu:). Začínám mít pocit, že se blížím do finální sestavy. No a to poslední pole bych chtěl zaplnit právě chronem. No a jelikož jsem při tom svém hodinkovém pátrání zjistil, že mám rád malé hodinky 36-39mm a velké nechci (největší teda mám Citizen NY0086-16LE, ale to jsou takové letní a působí menší než jsou) a nějaké šmuky viz pokus s Timex víše už taky nebrat. Tak jako jediné aktuáli fajné řešní mi přijde 39mm - Seiko Prospex SSC819P1 Speedtimer nebo možná SSC815P1, ale spíš ty černé. Na živo jsem je neviděl, ale podle videa a fotek se zdá, že by to šlo. Mají sice lunetu, ale tady mi to nějak nevadí a ten solár je taky super. Horší to je s cenou. Nicméně vůbec mě to netlačí. Za tři roky mám 40, tak si třeba udělám radost a rodina přidá a nebude kupovat chujoviny. A třeba se tu časem najde i něco v prodejním vlákně za fajn cenu. (Teď tam jsou ty žluté, ale to by u mě nešlo).

 

seiko_01.JPG

Seiko_02.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bile Prospex Speedtimery jsem si pred mesicem poridil a jsou skvely, doporucuju, nenasel jsem jine cenove dostupne chronography (Speedtimery me vysly na neco pres 12000) ktere by se mi fakt libily.
Ale nedavno vysly nove Bulova Lunar Pilot 98K112, ktere jsou o neco mensi a musim rict ze se mi fakt libi. Kdyby vysly drive nez jsem si koupil Speedtimery tak bych mel tezke rozhodovani. Ale porad je to pomerne velke - 44mm392040_bulova-98k112-lunar-pilot-chronog

Upraveno uživatelem Kajman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...