Přejít na obsah

Hodinářství ve Vyšehradské ul (Praha)


Doporučené příspěvky

Tak sice už je toto téma asi zastaralé, ale shodou okolností jsem zjistil, že paní funguje u "složitějších" oprav jen jako prostředník. Většinu věcí posílá p. Majzlíkovi. To je opravdu machr, nemá ale "kamennný" obchod...

 

Protože nemá kamennej obchod a navíc to zas tak moc neumí, tak prej vše od Primek vejš to přeposílá potají dál, aby to sám nepokazil. Posílá to prej chlapovi, co umí z obyčejnejch kapsáčů udělat tourbillon. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jo chlapče, člověk se učí celej život a tohle bude možná zkušenost k nezaplacení. Nějaký drahý hodinky?

 

No jo, jestli máš u pana Majzlíka nějaké troje drahé hodinky, tak se s nimi rozluč. Kdybys dal na rady ostatních, mechano by Ti je vymakal do bezvědomí, ten to fakt umí. Stálo by za to panu Majzlíkovi nějaké hodinky na opravu poslat a pak je ukázat mechanovi a on by řekl, co všechno udělal špatně :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

QUOTE(mechano @ 10.4.2010 - 8:27) 414286[/snapback]Stálo by za to panu Majzlíkovi nějaké hodinky na opravu poslat a pak je ukázat mechanovi a on by řekl, co všechno udělal špatně Posted Image

Hledal jsem sice něco jiného a narazil na tohle, ale tohle mně moc pobavilo Posted Image

(Sorry, že vytahuju skoro rok starou věc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem o to zakopl až teď. Jednak k paní do Vyšehradské chodím a žádný zásadní problém mi ještě nevznikl a jednak jsem měl hodinky i u pana Majzlíka(osobně, ne přes Vyšehradskou) a i on to zvládl. Kdybych byl tohle vlákno četl dřív, tak bych se na pana Majzlíka vydlábnul a dal to radši k Mechanovi. Člověk se holt furt učí. :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Baterku bych klidně svěřil p. Majzlíkovi (jak je patrné z vlákna, není moc známý tudíž prověřený).

Když jsem servisoval Reversa, radši jsem dal na rady z fóra a odvezl je k mechanovi.

 

 

Pan Majzlík myslím nebude zase takovej patlal jak se tu píše, řekl bych ... jméno bejvá zavádělící Posted Image

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Baterku bych klidně svěřil p. Majzlíkovi (jak je patrné z vlákna, není moc známý tudíž prověřený).

Když jsem servisoval Reversa, radši jsem dal na rady z fóra a odvezl je k mechanovi.

 

Jeden Mechano,druhý Majzlík,kdo se v tom má vyznat? :) Jeden ano,druhý ne :D To jsou věci.....Hlavně,že je zábava

 

 

Edit:Velké písmeno u jména M

Upraveno uživatelem bohumil.talak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to je zas vlákno. Chudák pan Majzlík. Přichází o zakázky. Kdo si to tu totiž přečte, tak radši půjde k mechanovi.

 

No ještě, že mu to posílá ta paní z Vyšehradský, jinak by už možná byl pan Majzlík bez práce. Zase Mechano by ho mohl zaměstnat na nějaké méně náročné práce a tím by se to mohlo vyrovnat. :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě, že mu to posílá ta paní z Vyšehradský, jinak by už možná byl pan Majzlík bez práce. Zase Mechano by ho mohl zaměstnat na nějaké méně náročné práce a tím by se to mohlo vyrovnat. :lol2:

 

No já nevim, já bych byl opatrnej jim teď něco dávat spravovat, ani tomu Mechanovi ani panu Majzlíkovi, když ani jeden nemaj svůj kamennej krám a je zima, von psal pan Mechano ve vláknu o servisu HH, jak v tý zimě do těch malinkejch koleček kejchá, že se mu ty zákázky dost prodražujou. Oni ti pánové teď mají horší podmínky zkrátka. To není jako u Hanáka, ten si sedí v kamenným krámě pod diplomem z Omegy, tam ty opravy sekaj furt, jak je rok dlouhej, jeden kousek za druhym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...