Jump to content

Hodinářství ve Vyšehradské ul (Praha)

Recommended Posts

Na Vyšehradské jsou dva noví příjemní chlapíci, zatím jsem nich měl jen drobnosti, ale vypadají šikovně a jednání je velmi přátelské, tady je link na jejich stránky

Jako perlička mladší má vystudovanou vysokou- mezinárodní vztahy,.ale šel raději dělat hodinařinu.

http://hodinarstvi-vysehrad.cz  :rolleyes:

Edited by prischera
Opravil jsem nefunkční odkaz
  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

přestavěli krám a nabízejí i Seika, Junghansy i Orienty. Ještě jiný značky a primky z frydku, co tam prej zbyly po předchozí provozovně. Je to nadějný tým, ale výrazně dražší.  :notworthy:

Dražší jsou. Já si tam ještě u původní sestavy nechával dělat Suma (seřízení,promazání atd). Stálo to asi 1800. Kolega z práce to samé na Riki Watanabe u nových majitelů a platil 3000.

• 2 weeks later...

Tady je o pánech krátké povídání

https://iluxus.cz/2018/03/18/kdo-opravi-hodiny-a-hodinky-ktere-se-dedi-z-otce-na-syna/

Já to tam byl nedávno omrknout kvůli Seiku, oba ho mají rádi a další servisní místo se vždy hodí. Navíc to tam mám kousek. Oba jsou opravdu moc příjemní a je vidět, že je to baví. Já obdivuji, že dokázali změnit své zaběhnuté životy a dali se na hodinařinu.

Jak tak koukám jak se šplhají ty cenovky, tak doba kdy jsem dávat namazat kdejakou nálezovku je asi už dávno pryč. Dnes už člověk váhá jestli si dát vyčistit i Seiko pětku, za 3 talíře.

Ani se nedivím.. když pinzeta stoji 1000,- lupa 500,- natahovač 9000,- Vibrograf 45000,- a tlakovka 160000,-  a kde jsou ostatní náklady jako nájem, mzdy atd....  

• 11 months later...

Měl jsem u pánů své Citizeny na kompletní servis a krom skvěle odvedené práce, zajímavého povídání o hodinkách, je evidentní jejich láska ke všemu (kvalitnímu), co tiká. To mě moc baví. Moc je doporučuji.