Přejít na obsah

Dushakxův „PODKOBEREC”


Dushakx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 385
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Populární příspěvky

Dushakx

V 21. 7. 2022 v 18:52, Dushakx napsal:

Tak jsou zpátky na tahu, jelikož dorazila nová spona. Konečně spona, která se mi nesnaží uřezat ruku 😄

A  ten ciferník mě asi nikdy nepřestane bavit ...... WAU!

_7210347-2.jpg

_7210348-2.jpg

_7210343.jpg

Tomu nerozumím, zrovna mám samuraje na ruce na origo tahu a ani nejmenší náznak nepohodlí natož nějaké řezání. Já jsem s originální sponou naprosto spokojen, nepřijde mi že by byla v čemkoli špatná a ani že by působila ke zbytku lacině. A nemám nejmenší strach, že by se rozepnula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to jsem si říkal, že je jediná věc, která by někomu mohla vadit a byl jsem vlastně trochu překvapen, že mi vůbec nevadí. Možná je to tím, že jsem dost dlouho laboroval, jak tah zkrátit, nejdřív jsem zkusil mikroregulaci na minimum, délka byla docela ok, ale pozice hodinek vůči sponě úplně mimo a hodinky to furt vytáčelo ode mě. Pak tedy jeden članek ze strany u extenze (u 6)a nakonec za dva dny druhý z téže stany a mikroregulaci povolit na max. Jedině takhle mi sedí. Takže když přišly želvy, šup na gumu, tah do kapsy a bez dlouhého přemýšlení k hodináři a 2 články u extenze pryč. A zase sedí jak ulitý. Takže je hodně důležitý vyzkoušet, kterou stranu tahu případně zkrátit. 

Každopádně sbírka super. Ty Longines jsou prostě boží. Tu značku mám rád, z toho loga na mě září aura seriózního výrobce historických pilotek spojeného s naší vojenskou historií a posouvá vesměs klasické (což je dobře) a přesto nikoho nekopírující potápky o kousek výš nad ostatní. A nepotřebuji k tomu ani román na ciferníku ala Rolex. Ty už bych nikam dál nepouštěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky,

Longines jsou opravdu perfektní hodinky. Zpracování je skvělé, moderní vzhled, který si člověk jen tak nesplete s něčím jiným. Ač se jedná o sportovní potápěčské hodinky, tak bych se nebál, si je vzít i ke košili, na nějakou méně formální akci.  

Rozhodující pro mě bylo i to, že je udělali ve velikosti pouzdra 39mm.  

Navíc se do téhle koupě angažovala i moje manželka, takže z domu opravdu nepůjdou. :) 

Upraveno uživatelem Dushakx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...