Přejít na obsah

Kurz hodinařiny


Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Michale, o Jihlavě je toho tady hodně, hledej. Jiná možnost bude, až koupím nářadí, protože minule to ztroskotalo na tom, že zájemci chtěli jen kurz, ale vlastní nářadí si už koupit dopředu nechtěli (tedy ve většině  případů) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Michale, o Jihlavě je toho tady hodně, hledej. Jiná možnost bude, až koupím nářadí, protože minule to ztroskotalo na tom, že zájemci chtěli jen kurz, ale vlastní nářadí si už koupit dopředu nechtěli (tedy ve většině  případů) ....

Děkuji , za zprávu. Četl jsem i toto téma Vašeho kurzu a zaujalo mě to . Nevěděl jsem , že se tyto kurzy ještě dělají. Uskutečnil se nakonec ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chceš se tím živit nebo si jen rozebrat hodinky?

Jihlava je škola a ten kurz je seriózní rekvalifikace, v minulosti si tím prošel třeba místní hodinar @Jeronimo a co si pamatuju, je na to celkem čekačka.

Jestli si chceš jenom pohrát s hodinkama, základní kurzy nabízí třeba pan Matouš. Byl jsem na tom úvodním, kde se v podstatě driluje jenom otevírání pouzdra, vytáhnout strojek, sejmout ručičky a ciferník a popsal nám pak nejčastější opravy základního strojku. Další kurzy už jsou pokročilejší a musíš si koupit základních vybavení (pinzety, šroubováky, lupu...).

https://kralovstvihodin.cz/kontakt/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ragu napsal:

Chceš se tím živit nebo si jen rozebrat hodinky?

Jihlava je škola a ten kurz je seriózní rekvalifikace, v minulosti si tím prošel třeba místní hodinar @Jeronimo a co si pamatuju, je na to celkem čekačka.

Jestli si chceš jenom pohrát s hodinkama, základní kurzy nabízí třeba pan Matouš. Byl jsem na tom úvodním, kde se v podstatě driluje jenom otevírání pouzdra, vytáhnout strojek, sejmout ručičky a ciferník a popsal nám pak nejčastější opravy základního strojku. Další kurzy už jsou pokročilejší a musíš si koupit základních vybavení (pinzety, šroubováky, lupu...).

https://kralovstvihodin.cz/kontakt/

U Pana Matouše jsem byl, na tom základním kurzu, bylo to fajn. nevím jestli úplně živit... a otevírat živnost, to spíš ne , ale zajímá mě to a chtěl bych se něčemu novému naučit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ragu napsal:

Možná zkus ty pokročilejší kurzy u Matouše a uvidíš jak tě to chytne. Mě ten první bavil, ale zároveň mi to pomohlo rozhodnout se, že třeba Jihlava už by pro mě byl overkill. Možná zkusím ty pokročilejší u něj

A on to dělá jako pro skupinky, nebo jednotlivce jako byl ten kurz pro začátečníky ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 6. 2023 v 8:51, ragu napsal:

Jihlava je škola a ten kurz je seriózní rekvalifikace

Jen upřesním. V Jihlavě může student absolvovat rekvalifikaci: Hodinářské práce. Nebo může denní případně dálkovou formou vystudovat učební obor: Jemný mechanik hodinář. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...