Přejít na obsah

Levné vs drahé


Doporučené příspěvky

13 hours ago, olin001 said:

Je toho o hodně víc ale jen pár kusů pro představu jinak mám v telefonu do 3 tis fotek a z toho tak 2,5 tis fotek hodinek na ruce a další v předešlých mobilech jsem asi fakt nemocnej

 

20201203_130638.jpg

 

 

Tyhle Avengery ti imho sednou nejlíp. Mít ruku jako ty, ponosil bych je :) Jsou i docela univerzální, kvůli broušeným plochám neřvou tak moc do světa, jak je to většinou u této značky zvykem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Taky to říká dobře 🤣

Kup Seiko, at uspokojíš "hlad po hodinkách" a s novými Seiko na ruce můžeš hledat "ty pravé". Lepší koupit za pár kaček Seiko, i když nebudou TOP než vysolit třeba 130tis za něco, co za půl roku dáš sem do sekce Prodej. S výběrem těch dražších bych počkal dokud nenarazím na něco, z čeho si sedneš na zadek. Jinak to nemá cenu. A do té doby ti Seiko, Citizen, či cokoliv jiného také poslouží a třeba i zjistíš, že dražší ani nepotřebuješ. 

PS: Radim hledat hodinky, ne značku. V tom je velký rozdíl. Logo slovutné značky na hnusných hodinkách, na kterých se ti zamlouvá jen to logo, je ta největší kravina, kterou můžeš udělat. Bohužel ji spousta lidí opakuje...

Pěkné a výstižné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co resis? Porid si co chces ty, a ne to, co chteji ostatni. Snazit se zapusobit je ponekud ubohy. Stuj si za svym. Jinak nedoporucuju kupovat drazsi hodinky, pokud ti penize budou chybet. Nezapomen, ze to jsou ve vysledku pouze hodinky.

Upraveno uživatelem pkd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se zivim videem a vybartroval jsem jako hodinky na daily misto tech drazsich kousku co mam krasny Armand Nicolet J09 chronograph. Muzu vam rict, ze kdyby tam byl napis nejaky jiny renomovany znacky, tak to sezeru i s navnadou. Bozi hodinky za bozi penize.

E4882A97-749E-490A-9FDE-B694BED7E271.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Osobně nosím více hodinek dle oděvu a akce, aby to ladilo.

Drahé hodinky nosím spíše zřídka na ,,zvláštní příležitosti´´. Ručičkové mám pouze mechanické automat/ruční nátah, bateriové pouze displej.

 

Jinak z toho výběru bych si vybral Rado nebo GS Seiko.

 

Tyto vypadají pěkně Armand Nicolet J09 chronograph, ještě jsem neznal.

 

Asi kdybych to musel omezit (což neplánuji), tak bych si nechal mechanické se stopkami, k obleku tenké ruční nátah, automaty univerzální, bateriové Suunto Essential Steel Suunto a Casio PRW-2500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Radik napsal:

Jo a 100% souhlas s modrými Pelagosy výše :)

Pelagos +1 nebo bych mohna vyuzil “krize” a poslal bych tam nejaky vintage rolexky na jubilee. Jeste jsem sehnal za 100k novy seamastery 300 diver, taky je mam moc rad a nosim je velmi casto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...