Přejít na obsah

Rolex submariner bazoš


Tomáš Elsnic

Doporučené příspěvky

před 12 minutami, The Last Boy Scout napsal:

Tady máte originál inzerát z eBay 😂

Rolex submariner

12.999 €
 
Jako tyhle cene bych vic veril. Takze jenom zkousi jeslti nekdo neposle prachy na dobirku oproti krabici od bot. Dobrej trik na tohle je si dat video call s tim typkem at ti ukaze, ze je opravdu ma nez je posle a ze sedi cisla atd.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, The Last Boy Scout napsal:

Hustý 😀 Dobrá práce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Violoncello napsal:

Potvrzuji výše napsané. V Mondani se takový model nevyskytuje. Narozdíl od Chrono24, jak napsal kolega výše. Zkusil bych ho s tim, ze dojdeme k AD. Za tu cenu jsou zadarmo ☺️

Taky jsem se díval do dvou knih od Mondani a ani jedna fotka s tímto ciferníkem a nápisem Swiss.

To si je může Giorgia strčit příště do kamen 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, VintageLover napsal:

tvl, swiss cifr se v roce 99 dělal, jak píše foldes výše. Je to v pohodě. OK akorát není ten inzerát z bazoše, kde jsou přes google lens dohledatelné fotky na ebay-kleinanzeigen... 

Přesně, cifr sedí k roku, hodinky jsou úplně v pohodě, ale inzerát je úplně v nepohodě a jde zjevně o pokus někoho důvěřivého okrást ... 

The luminescence, for example, changed four times. Until 1998, Rolex was still using Tritium - far safer than the radium of the very first Sub references, but still radioactive nonetheless. Between 1998 and 2000, they switched to Luminova, a photoluminescent paint that was completely harmless. Then, from 2000 to 2008 they used SuperLuminova, basically the same stuff but made by a Swiss company. And finally, from 2008 to the present day, Rolex's own Chromalight, which glows blue rather than green.

The easiest way to check which type a particular ref. 16610 has (and therefore roughly which year it was made) is to check the dial marking at the very bottom, beneath the six o’clock index. There you will see either:

'T Swiss T' or 'Swiss T<25' for tritium
'SWISS' for Luminova
'SWISS MADE' for SuperLuminova
'SWISS MADE' for Chromalight (but the hands and indexes will be blue)

odkaz

Pokud nevíte, tak sem raději nic nepište 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si koupil Mondani na GMT a to jenom proto, ze meli zrovna akci. Prolistoval jsem to, zkusil jsem si podle toho "urcit" par hodinek a stejne jsem to udelal blbe. Pulka stranek mi prijde jako copy paste s tim, ze tam tam zmenila jedna veta. U vetsiny tam ma napsany nejaky X let stary ceny, ktery jsou k uplnymu prdu. Dalsi kupovat nebudu ani kdyz mi ochodne G. nabidla 50% na vsecko ostatni 🤪.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...