Přejít na obsah

Rolex Milgauss - dodací lhůta - zkušenost


David71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, Jarett napsal:

Stejný jak šílený AirKingy ... nedostatek vzbuzuje zájem :)

Presne tak, ja je mel pred rokem za mesic v podstate bez historie u AD. Tedka kdyz jsem nove slecne v AD rikal jak dlouho jsem na ne cekal, tak se na to ptala 2x a nechapala. Pak jsme jeste vedli zmatenou diskuzi proc chci dalsi hodinky, kdyz uz jedny mam. Tak jsem ji musel vysvetlit, ze mam chronobundus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, matejcaha napsal:

Presne tak, ja je mel pred rokem za mesic v podstate bez historie u AD. Tedka kdyz jsem nove slecne v AD rikal jak dlouho jsem na ne cekal, tak se na to ptala 2x a nechapala. Pak jsme jeste vedli zmatenou diskuzi proc chci dalsi hodinky, kdyz uz jedny mam. Tak jsem ji musel vysvetlit, ze mam chronobundus :D

"Na co chcete další hodinky ?" To je odpověď na všechno ! Já si totiž po těch letech a nákupech začínám myslet, že RLX chce, aby měl každý jeden zákazník jedny hodinky, žádné syslení ! Naopak, ať se na každého dostane ! 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, shewcza napsal:

ruce jsem měl Citizeny

Mne kdyz prodali prvni, tak jsem mel na ruce Omegy myslim. Musis nejakou "znacku kterou rolexaci pohrdnou", ale aby to porad vypadalo ze mas na zaplaceni :D

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, matejcaha napsal:

Mne kdyz prodali prvni, tak jsem mel na ruce Omegy myslim. Musis nejakou "znacku" kterou rolexaci pohrdnou, ale aby to porad vypadalo ze mas na zaplaceni :D

Je to možný, ale upřímně? Buď zavolají a nebo ne. Utratím ty prachy klidně jinde, nějak na tom nelpím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, shewcza napsal:

Je to možný, ale upřímně? Buď zavolají a nebo ne. Utratím ty prachy klidně jinde, nějak na tom nelpím.

Presne tak. Ja se zapsal na dalsi. Kdyz mi zavolaj, tak super. Kdyz ne... porad clovek muze koupit za trzni cenu. A kdyz pak zavolaj, tak je prodam plus minus co jsem koupil a jeste muzes trochu ponosit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, David71 napsal:

Krásné, moce se mi líbí. Má nějaký důvod , že je vyšroubovaná korunka? Již jsem to párkrát viděl a nevím proč se to dělá. 

Trošku se bojím, že na nich budou vidět škrábance. Jak je to celoleštěné,  ale to hold k tomu asi patří. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, David71 napsal:

Trošku se bojím, že na nich budou vidět škrábance. Jak je to celoleštěné,  ale to hold k tomu asi patří. 

To mas jednoduchy. Kdyz chces Milgause bez lesteny spony porid AirKingy. Je to uplne to same az na tu sponu, vterinovou rucicku a zelene sklo. A jeste dost usetris.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, David71 napsal:

Krásné, moce se mi líbí. Má nějaký důvod , že je vyšroubovaná korunka? Již jsem to párkrát viděl a nevím proč se to dělá. 

No nemal som ich vo windri, zastali a chystal som sa ich nastaviť :)

Mam ich uz 10 rokov, nosim ich leto/jeseň, ale škrabance neevidujem. Ale zase k hodinkami sa chovám šetrne a striedam, nenosím ich mesiac v kuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, ivan_989 napsal:

No nemal som ich vo windri, zastali a chystal som sa ich nastaviť :)

Mam ich uz 10 rokov, nosim ich leto/jeseň, ale škrabance neevidujem. Ale zase k hodinkami sa chovám šetrne a striedam, nenosím ich mesiac v kuse.

Kolik dnes stojí takové hezké 10ti leté?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, David71 napsal:

Kolik dnes stojí takové hezké 10ti leté?

Plus minus stejne jako dvoulete. Kdyz to je nosene, tak zalezi spis na stavu ozvlast kdyz porad model jede. Kdyz to mas bez papiru, tak ani nepoznas kolikrat jak jsou stary... co rolex predelal seriovy cisla tak, aby to neslo poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...