Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já ti bohužel nemůžu doporučit žádné stránky.

I na těch úplně nejvíc zde sledovaných se vyskytnou kusy, které nejsou košér. 

Jejich nabídka mě taky nezajímá, protože uvádějí, že před odesláním všechny hodinky servisují s odchylkou +/- 2 min.

Takovou odchylku mám na svých kapesních hodinkách, kde proběhl naposled servis kolem roku 1950.

Mír s tebou....... .  :bag:

:D

 

Mě irituje uvádění roku výroby. Toto info lze v některých případech prokázat číslem na dýnku, nebo přibližně aspoň záručním listem nebo dokladem o koupi. To bude odhadem max. 25% objemu toho co v nabídce po internetu koluje. Primky byly ve většině případů masovka a modelové řady se dělaly pět, deset a třeba soudky i více let. Takže uvádět v takových případech konkrétní rok výroby bez náležitostí je divoká šalba, intenzivně sdílený mýtus a snaha prodávajícího udělat své zboží atraktivnějším na úkor peněženky kupujícího. 

 

Zajímavá marktetingová strategie je pojmenovávání bezejmených Primek líbivými názvy: Čokoláda, Káva, Jang, Zebra, Čevánek, Chrpa, Bouře, Bublina, Geometric, Industry, Jezero, Juturna, Labuť, Lístek, Mikrofon, Numero, Panenka, Paprsek, Řím, Němec, Technik, Záře, Zlatonka, atd. 

 

Tady je vidět servisování bez potřebného vybavení. Bůh ví čím a jak mažou. Natahovací pero patrně ani nevytahují z pérovníku, přitom jde o místo, kde je nejvíce bordelu: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/133257-pomoc-s-identifikac%C3%AD-primek/page-142 

 

To samé je vidět i na FB Hodinky - Bazar. Nesmyslné pojmenovávání hodinek, zavádějící uvádění roku výroby, patlání, kterému dnes všichni říkají servisování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte v Primkách se fakt vůbec nevyznám. Tak se omlouvám, ale nevěděl jsem vůbec kde začít. Prošel sem pár primkařskych fór ale nenašel jsem podobný model. Proto ta prosba a taky nedočkavost. Jsou po dědovi a tak jsem byl napjatý jak guma od trenek.

Spojení Rolex Prim mi stačí k tomu, abych se odpíchnul dál.

Diky

 

Odesláno z mého S2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte v Primkách se fakt vůbec nevyznám. Tak se omlouvám, ale nevěděl jsem vůbec kde začít. Prošel sem pár primkařskych fór ale nenašel jsem podobný model. Proto ta prosba a taky nedočkavost. Jsou po dědovi a tak jsem byl napjatý jak guma od trenek.

Spojení Rolex Prim mi stačí k tomu, abych se odpíchnul dál.

Diky

 

Odesláno z mého S2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...