Přejít na obsah

Pomoc s identifikací PRIMEK


Doporučené příspěvky

Dávno pradávno som narazil na podobné hodinky, dnu bola Ronda, korunka bola tak isto na 4. hod. Podarilo sa mi zistiť, že to v čase divokých 90 bola nejaká kooperácia medzi Eltonom a MPM, teda že cifer je asi z Eltonu a púzdro z MPM. Ak sa mýlim, opravte ma.

p2.jpg

p1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pouzdro je vyrobené v Eltonu pro francouzskou firmu J. C.  Mareschal z Besansonu,  která vyráběla hodinky AKTO (dříve AKTEO). Výroba probíhala během 90. let a vyrobeno bylo několik set tisíc těchto pouzder v různé povrchové úpravě. Po ukončení spolupráce s Francouzi  Elton používal tato pouzdra pro své hodinky. Správná šířka řemínku je 17 mm, nikoliv 18 mm, jak je zachyceno na obrázku.

Upraveno uživatelem accutron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, accutron napsal:

Pouzdro je vyrobené v Eltonu pro francouzskou firmu J. C.  Mareschal z Besansonu,  která vyráběla hodinky AKTO (dříve AKTEO). Výroba probíhala během 90. let a vyrobeno bylo několik set tisíc těchto pouzder v různé povrchové úpravě. Po ukončení spolupráce s Francouzi  Elton používal tato pouzdra pro své hodinky. Správná šířka řemínku je 17 mm, nikoliv 18 mm, jak je zachyceno na obrázku.

Moc Ti děkuji! Tak že Elton komplet a za mne docela zajímavě čisté hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
před 59 minutami, VeGo napsal:

Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu. Našel jsem po dědovi menší sbírku hodinek, PRIM a další ruské značky.

Pomohl by mi někdo s identifikací a nejlépe s prodejní cenou? Jedny jsou Berušky a jedny Traktor, asi 

Moc děkujiIMG_5620.thumb.JPG.ec4e159939542581808fbc4197da27fe.JPG

IMG_5615.JPEG

Cenu je těžké odhadnout, je kolísavá. Jestli si je chceš nechat, tak tě cena nemusí zajímat. Jestli je chceš prodat, dej je od koruny na Aukro a ony se prodají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, VeGo napsal:

Tak jsem je nakonec prodal za 2200kč přes fb marketplace. Jenom tak pro info. Tak snad jsem je neprodal pod cenou.

Díky za odpověď

To by jsi na Aukru dostal jen za ty traktory víc.

Proč se tady kurňa ptáš, když neposloucháš odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, nechci se nikoho dotknout,ale prodejní cena je něco jiného než hodnota na kterou si hodinky cením. Pro někoho mají hodnotu citovou ( která se těžko vyjadřuje penězi) a pro někoho jen pár mrzkých penízků, bohužel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...