Přejít na obsah

Žením se


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Oblekovky jsou prostě oblekovky.Ale pokud máš rád Hanharty,tak být Tebou,tak to neřeším a vezmu si je.Řemínek bych na ně dal dle barvy bot a opasku.Ty hodinky jsou krásné a hodí se k nim jak světlý,tak i tmavý řemínek.

Já jsem si vzal zlaté vintage Cortéberty a v kapse jsem měl mé oblíbené Casia.Po obřadu jsem udělal výměnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na první pohled určitě lépe vypadají ty bílé. Ale ani za ty nebudou na ostudu 😉. Takže dej na osobní pocit.

Hoši úplně mám chuť založit vlákno - jaké hodinky jste měli na svatbě. Ideálně s přesahem do minulosti. Teda pokud tady takové už není 😁.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předně blahopřeji! Co se týče hodinek, určitě tvoje oblíbené Hanharty. Pěst na oko to není, jak se tu většina shoduje. A pokud hnědý pásek, nasadil bych hnědý ale společenský, jemnější. Ten pilotní se mi k svatbě a nóbl košili nehodí. S nějakým krokodýlem to bude zase úplně jiná písnička. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před týdnem jsem do toho praštil a měl jsem daleko dopředu jasno- vzal jsem si hodinky, ke kterým jsem měl největší vztah. Osobně mě vůbec nezajímá, co si myslí okolí, ale nosím to, co se líbí mě a v čem se cítím dobře ( měl jsem omega soccertimer, ač vintážky nenosím moc pravidelně ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem stejné dilema loni, kdy jsem fantazíroval o řemínkách, vybíral mezi oblekovky. Nakonec jsem byl tak ve stresu z celé organizace akce, že jsem ráno vzal Hamiltony, které mám hodně rád a hotovo. Mají pro mě význam, měl jsem je na sobě při různých životních momentech atd., takže Ti radím vem Hanhart a užij si to 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí něco takového a máš dle mého vyhráno https://www.hodinky.cz/hodinky/4wrist-kozeny-reminek-s-prosivanim-light-brown.html?c=hWR055-2&d=1000834&gclid=CjwKCAjw_b6WBhAQEiwAp4HyIOqaqJmH2UQOZeBry-RVvL9wTdm_9HRr3Iw0rcNC7mLS2I_umxm2TRoC9wUQAvD_BwE

Jinak ještě musím říct, klobouk dolů před tvojí disciplínou. Řekl bych 99% z nás by takové dilema při takové příležitosti využilo ke koupi nových hodinek, které by tím navíc okamžitě získaly punc těch "zážitkových" a "památečních". Tak hodně štěstí a pak pošli foto ze dne D! 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, papun napsal:

Pak ale nezapomenout je vzít i k rozvodovému stání. Ať to zažijí komplet 😜

Preto by som si na svadbu nebral obľúbené hodinky. V prípade, že by to časom nedopadlo až tak dobre, nechcel by som mať averziu ku svojim najobľúbenejším hodinkám, ktoré za to nemôžu 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Chronopetr napsal:

Předně blahopřeji! Co se týče hodinek, určitě tvoje oblíbené Hanharty. Pěst na oko to není, jak se tu většina shoduje. A pokud hnědý pásek, nasadil bych hnědý ale společenský, jemnější. Ten pilotní se mi k svatbě a nóbl košili nehodí. S nějakým krokodýlem to bude zase úplně jiná písnička. 👍

Jo, nějaký jiný řemínek, to je dobrý nápad. To by mě mohlo přesvědčit, pro ty černé. Jen bych pak pro oblekový řemínek 22 mm neměl další využití ale furt lepší, než nové hodinky, že jo 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, papun napsal:

Pak ale nezapomenout je vzít i k rozvodovému stání. Ať to zažijí komplet 😜

To jsem třeba já splnil, když už, tak komplet :D Doufám, že mě teď třeba nesestřelí auto, když jsou tyto hodinky momentálně v servisu, byla by škoda, aby něco vynechali :)

před 17 hodinami, kuncák7 napsal:

Před týdnem jsem do toho praštil a měl jsem daleko dopředu jasno- vzal jsem si hodinky, ke kterým jsem měl největší vztah. Osobně mě vůbec nezajímá, co si myslí okolí, ale nosím to, co se líbí mě a v čem se cítím dobře ( měl jsem omega soccertimer, ač vintážky nenosím moc pravidelně ).

Naprostý souhlas, tak to má být. @whitley vykašli se na nějaké řešení dekora a co si kdo bude myslet a jdi cestou toho, v čem se budeš cítit nejlíp, řekl bych že s oblekem to máš taky tak ne? Tak proč se stresovat s hodinkama. Hned na začátku jsi psal, že to není úplně formální, takže máš volnost. Já měl u sebe třeba jasno hned, respektive jsem se leda rozhodoval mezi ne zrovna vhodnými a ještě méně vhodnými, ale taky rád i určitou rebelii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...