Přejít na obsah

Žením se


Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, ToChceČas napsal:

Zdravím a blahopřeju. Taky bych se přikláněl k názoru, vzít si hodinky, které máš nejradši.

Na svatbě Sinn 157 a kromě manželčiných Primek to byly stejně jediné mechaniky. ;-D

IMG_20220715_000645_.jpg

svatba.jpg

svatba_Aeskulap.jpg

To jsou ty doktorské že? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 62
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Bells napsal:

 

Naprostý souhlas, tak to má být. @whitley vykašli se na nějaké řešení dekora a co si kdo bude myslet a jdi cestou toho, v čem se budeš cítit nejlíp, řekl bych že s oblekem to máš taky tak ne? Tak proč se stresovat s hodinkama. Hned na začátku jsi psal, že to není úplně formální, takže máš volnost. Já měl u sebe třeba jasno hned, respektive jsem se leda rozhodoval mezi ne zrovna vhodnými a ještě méně vhodnými, ale taky rád i určitou rebelii :)

Moje dilema je ve zkratce takové, že k danému outfitu se mi samotnému nyní více líbí Limesky, ačkoliv bych vnitřně raději měl Hanharty. O svatebčany mi nejde. 

Každý půlden mají navrch jiné hodinky, takže vidím, že budu mít s sebou oboje a rozhodnutí bude impulzivní. A i pokud budu mít u oltáře Limesky, tak v průběhu dne určitě budu přezouvat na pilotky. 

Upraveno uživatelem whitley
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předně gratuluji a dovolím si také přihodit svůj názor.

Osobně mám více hodinek právě proto, aby se hodily k dané situaci. Jinak se v nich necítím dobře, i když všem ostatním je to většinu času úplně jedno.

Zvolil bych tedy ty světlé oblekovky, které k tomu prostě sedí. Chápu, ale i váhu obliby, takže bych zkusil vyměnit řemínek za hnědý formální. I kdyby jsi ho už nikdy více nepoužil, tak se s ním, dle mého názoru, budeš cítit lépe. Ten pilotní řemen na kterém je máš nyní se k tomu obleku nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2022 v 11:11, whitley napsal:

Moje dilema je ve zkratce takové, že k danému outfitu se mi samotnému nyní více líbí Limesky, ačkoliv bych vnitřně raději měl Hanharty. O svatebčany mi nejde. 

Každý půlden mají navrch jiné hodinky, takže vidím, že budu mít s sebou oboje a rozhodnutí bude impulzivní. A i pokud budu mít u oltáře Limesky, tak v průběhu dne určitě budu přezouvat na pilotky. 

Tak dej pak hlavně vědět, jak ta prcárna dopadla, ty vokurko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud někoho ještě zajímá ta moje narcis story na pokračování, tak dnes jsem konfrontoval zbytek outfitu s motýlkem, který mi nevěsta vybrala. Bílý motýlek s nějakým jemným florálním motivem v ipresionistickém stylu jen podtrhuje celkové feminní vyznění celého mého úboru, takže aby u slavobrány bylo poznat, kdo je ženich, jsou pilotky včetně tlustého onýtovaného řemene nezbytné, stejně tak vyhrnuté rukávy košile. 

Upraveno uživatelem whitley
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 7. 2022 v 22:00, whitley napsal:

Tož hodinky mám povoleno si vybrat sám, i když preference  mi byly naznačeny 😄

To vypadá na dobře rozdělené role už před svatbou. 🙂 Běž určitě do pilotek. A nezapomeň na průkazku SS Division Wallonia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jako bonus pro všechny, kteří se zatajeným dechem sledovali mojí existenciální story až do konce, tu mám nějaké fotky od profíka a tímto bych za sebe toto hodnotné vlákno považoval za ukončené. Díky chlapci. 

Za mě je závěr, že jsem rád, že jsem měl tyto hodinky. Jsou o něco více šik, než Limesky a hlavně jsem si potvrdil, že to pro mě jsou opravdu srdcovky.

honzasvorc.com-1021.jpg

honzasvorc.com-1028.jpg

IMG_20220807_220408.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...