Přejít na obsah

Rolex a servis


David71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Než som dopísal príspevok v podobnom duchu ako Frantik, tak ma predbehol.... Nechápem, prečo zakladáš nové vlákna, keď sa tu dostupnosť/spoľahlivosť/servis Rolexu preberá v troch aktuálnych vláknach a ako píše Frantik v 50 ďalších. V prípade, že ťa tá značka skutočne zaujíma, nečítaj iba nadpisy, ale aj čo sa v tých vláknach preberá. A áno, možno ti to bude trvať mesiac.

Upraveno uživatelem koveras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, koveras napsal:

Než som dopísal príspevok v podobnom duchu ako Frantik, tak ma predbehol.... Nechápem, prečo zakladáš nové vlákna, keď sa tu dostupnosť/spoľahlivosť/servis Rolexu preberá v troch aktuálnych vláknach a ako píše Frantik v 50 ďalších. V prípade, že ťa tá značka skutočne zaujíma, nečítaj iba nadpisy, ale aj čo sa v tých vláknach preberá. A áno, možno ti to bude trvať mesiac.

Dekuji moc. Kouknu zda něco najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, David71 napsal:

Moc jsem toho nenašel.

Při každodenním nošení  by se mělo chodit častěji? První servis odhaduje společnost Rolex na 10let. Musel jste někdo dříve prosím?

@David71 Na servis se chodí až v okamžiku, kdy to hodinky potřebují, tzn. že se začnou odchylovat od COSC, nebo přestanou být vodotěsné. Jinak opravdu stačí jednou za rok test vodotěsnosti a pak s nima můžeš v klidu do sprchy, bazénu, moře i oceánu ... není třeba být přehnaně opatrný 😜 V opačném případě doporučuju nenosit, schovat do trezoru a lebedit si, jak jsou ve 100% stavu 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Jarett napsal:

@David71 Na servis se chodí až v okamžiku, kdy to hodinky potřebují, tzn. že se začnou odchylovat od COSC, nebo přestanou být vodotěsné. Jinak opravdu stačí jednou za rok test vodotěsnosti a pak s nima můžeš v klidu do sprchy, bazénu, moře i oceánu ... není třeba být přehnaně opatrný 😜 V opačném případě doporučuju nenosit, schovat do trezoru a lebedit si, jak jsou ve 100% stavu 🤣

koukám, že máš krásné EXP. Paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne borec v AD rikal, ze servis po 5ti letech kdyz to mas jako jediny hodinky. A kazdyho pul roku na ultrazvuk, aby se nevyzvejkal tah. Kdyz jsem mu rekl, ze to nosim na stridacku, tak prej 7 let. No nevim. Prijde mi to zbytecny dokud se nezacnou nejak vyrazne zpomalovat. O vodotesnosti 1 rocne nic nerikal, ale dava mi to vic smysl. Asi by to delali v ramci toho ultrazvuku... To je jejich politika jak delat servis radsi castejc protoze z toho maj love a nemusej zkoumat jak se k tomu chovas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David71 nevím jistě jestli tvoje zvýšená aktivita v posledních dnech souvisí s pravidlem 50 příspěvků nutných pro vstup do prodejní sekce...ale pro jistotu jen dávám na vědomí, že je tam i pravidlo 6 měsíců od registrace. Není kam spěchat.

"Do těchto sekcí smí přispívat a zakládat vlákna pouze registrovaní členové fóra jejichž počet příspěvků přesáhl 50 a zároveň je jejich registrace na fóru starší než 6 kalendářních měsíců."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, ragu napsal:

@David71 nevím jistě jestli tvoje zvýšená aktivita v posledních dnech souvisí s pravidlem 50 příspěvků nutných pro vstup do prodejní sekce...ale pro jistotu jen dávám na vědomí, že je tam i pravidlo 6 měsíců od registrace. Není kam spěchat.

"Do těchto sekcí smí přispívat a zakládat vlákna pouze registrovaní členové fóra jejichž počet příspěvků přesáhl 50 a zároveň je jejich registrace na fóru starší než 6 kalendářních měsíců."

Netuším k čemu by bylo dobré zde něco prodávat, zde by mělo být shromáždění lidí, co se v tom trošku vyznají. Děkuji i za tuto poznámku, ale není přeci nutné odpovídat, nebo nějak reagovat,.  Jinak fotum bez dotazů a diskuse asi pak nemusí být tak zajímavé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
před 23 minutami, mmaass napsal:

Zdarec, nemate tuseni kolik cca stoji luneta na Rolex Daytona viz foto?

No to by mě zajímalo také ... https://www.chrono24.cz/rolex/luneta-rolex-daytona-116515-ceramic-bezel--id18820890.htm

Zkus napsat k Bechyňům nebo do Carollina, tam by ti měli říct přesně, kolik to bude i se sevisem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Jarett napsal:

No to by mě zajímalo také ... https://www.chrono24.cz/rolex/luneta-rolex-daytona-116515-ceramic-bezel--id18820890.htm

Zkus napsat k Bechyňům nebo do Carollina, tam by ti měli říct přesně, kolik to bude i se sevisem.

Teď jsem byl v Carollinu, v servisce super přístup. Výměna stojí 21 000. Ale oproti tomu se musí nechat ta původní luneta, tu si nechavaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, mmaass napsal:

Teď jsem byl v Carollinu, v servisce super přístup. Výměna stojí 21 000. Ale oproti tomu se musí nechat ta původní luneta, tu si nechavaji.

Akorát jsem Ti chtěl napsat, že to bude kolem 20k;-) mohu se zeptat, co jsi s tou původní provedl..? Řachnul jsi jí.? To bych chtěl vidět, jak to vypadá🥹

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...