Přejít na obsah

Rolex a servis


David71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, matejcaha napsal:

Tak to jsem cekal vic. Ja platil u Omegy skoro 50k za keramickou lunetu u Dark Side of the Moon.

Omeaga jsou na to jebl*…za cely pouzdro pred 5 lety chteli 175 tis. Pri cene hodinek tou dobou asi 280🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolex má dobrý ceny na náhradní díly, svého času jsem sháněl ocelovou lunetu na Béčka a přitom zjistil, že u Rolexu by byla cca 3x levnější. A já v nevědomosti šetřil Rolby a Béčka měl na větší akce a přitom otlouct Rolády by vyšlo mnohem laciněji ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Tomak napsal:

Rolex má dobrý ceny na náhradní díly, svého času jsem sháněl ocelovou lunetu na Béčka a přitom zjistil, že u Rolexu by byla cca 3x levnější. A já v nevědomosti šetřil Rolby a Béčka měl na větší akce a přitom otlouct Rolády by vyšlo mnohem laciněji ...

Je to naprosta pravda. Rlx si myslim maji ten nejlevnejsi servis vs cena hodinek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím místní osazenstvo, asi před dvěma měsíci jsem si převzal submarinery no date a všiml jsem si, že když silou zatlačím na lunetu nacházející se ve spodní části hodinek, tak se ozve takový malý zavrzání a malá vůle (jakože lunetu stlačím dolů), ale luneta ve vrchní části hodinek tu vůli nemá. Máte s tím někdo z Vás zkušenost? Řešili byste to? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zeeberdee zkus to trochu pomasirovat, jeslti si to nesedne.

Jinak kdyz mas jakekoliv pochybnosti, tak si skoc do autorizaku at se na to podivaji. Vetsinou jsou velice prijemny a snazi se pomoct a poradit. Lepsi nez aby te to stvalo. Ja mel takhle u jednech hodinek nejakej pidibordel na cifru (v realu to nebylo videt, ale na fotkach ano), kterej mi stval tak dlouho az jsem to odnesl do servisu. Nakonec to byl kus svycarskyho vlasu. Servisak se tvaril, ze tohle teda jeste nevidel 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2022 v 21:52, Zeeberdee napsal:

Zdravím místní osazenstvo, asi před dvěma měsíci jsem si převzal submarinery no date a všiml jsem si, že když silou zatlačím na lunetu nacházející se ve spodní části hodinek, tak se ozve takový malý zavrzání a malá vůle (jakože lunetu stlačím dolů), ale luneta ve vrchní části hodinek tu vůli nemá. Máte s tím někdo z Vás zkušenost? Řešili byste to? Díky

Je to normální, že dole lunetu můžeš stlačit trochu dolu a nahoře ne… “Zavrzání” může být nečistot pod lunetou nebo neochozenost, třeba tady z výroby často vržou jak nemají žádné vůle. Každopádně vem je pod teplou vodu, klidně s trochou mýdla a pod tekoucí vodou otáčej lunetou, tím to dostaneš pryč a “vrzání” to odstraní… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, praguegabi napsal:

Aha, takže jak se říká “Přesný jak švýcarský hodinky” tak to vlastně neni tak přesný 😄

Pri 4hz to mas +/- 8 tiku za den. Kdyz si spocitas kolikrat to tikne, tak jses na 99.9999% presnosti. 

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, pesnoaar napsal:

15 sec za mesic te nemuze rozhodit ne? To je dan za krasu mechaniky. Stejne ob mesic budes na dj nastavovat datum, tak si upravis i cas :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nene, nerozhodí, dřív jsem nosila na ruce i hodinky, které nešly, že měly vybitou baterku a zjistila jsem to po 3 dnech.

Tohle je spíš vyjukanost, radost. Takový to jak na nových věcech sleduješ úplně všechno a furt tě to ba 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2022 v 16:04, praguegabi napsal:

Nene, nerozhodí, dřív jsem nosila na ruce i hodinky, které nešly, že měly vybitou baterku a zjistila jsem to po 3 dnech.

Tohle je spíš vyjukanost, radost. Takový to jak na nových věcech sleduješ úplně všechno a furt tě to ba 😊

Radost je absolutne pochopitelna, a verim ze casom prejde do konstantnej dlhodobej spokojnosti. Cesta k tym hodinkam nebola priamociara a kratka, su krasne a je na nich co objavovat v detailoch, odleskoch, roznych uhloch pohladu a svetla...
A okrem toho ze su krasne a dobre sa nosia, vo vnutri maju najnovsi strojcek ktoreho chod podla toho ako uvadzas mozem hodnotit ako nadstandardne presny.  COSC standard je -4s az +6s za den, a hodinky s touto certifikaciou musia vykazovat takuto presnost v roznych polohach a za definovanych podmienok ktore by sa mali priblizovat podmienkam pri beznom pouzivani. Rolex tento standard posunul na svoju hranicu -2 az +2s denne.
Ono je to vcelku zabava sledovat presnost mechanickych hodiniek, sam na tom casto ulietam. Neviem ako ich nosis, ci ich napriklad na noc alebo niekedy na dlhsie odkladas. Niektore odkladacie polohy totiz mozu mierne ovplyvnit predbiehanie alebo spomalenie, treba sa s tym pohrat, aj ked odchylka pod sekundu denne je tazsie odsledovatelna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...