Přejít na obsah

Hledám vysněné Speedmastery. Poradíte?


romachac

Doporučené příspěvky

Dobry vecer vsem!

Po mnoha mesicich jsem se odhodlal a priznal si, ze me hledani po vysnenych Speedmasterech je pro me jako laika dosti slozite. Ja vim, to ego… Obracim se proto na Vas s prosbou, resp. jednim dotazem. Nakonec jsem si vyhledl uplne novy kus od Dusaka a ted akorat resim samozrejme cenu. Na shopu maji hodinky za nejakych 187k, coz mi pripada, ze si kluci a holky pridavaji celkem dosti velkou marzi.
 

Odkaz: https://dusak.cz/produkt/omega-sp-moon-iv-42-st-l-blk/

Zvazuji tedy tyto moznosti:

1. Zatnout zuby a koupit

2. Hledat a nechat si idealne poradit, odkud koupit a nenechat se napalit

3. Vydrzet hledani a zkusit zabrousit do let 1990-1999, kde ceny nejsou tak velke s ohledem na stav - chci je na bezne noseni, ale rozhodne nesmi byt poskrabane ci jinak ponicene.

 

A co tedy z meho slohu plyne? Ze mam z toho vseho velkou hlavu. Ti z Vas, kdo to docetli do konce, bych rad poprosil, zda by mi rekl svuj nazor na aktualni cenu primo z butiku a jak by pripadne postupovali. A idealne i s nejakym doporucenim. Pokud mozno nejaky kus z CR, ze zahranici se takto na slepo kupovat bojim.

Diky za Vas cas. Jsou to me prvni “velke” hodinky a nejsem zadny expert. Pouze fanousek a milovnik poctive mechaniky.

D12FACDF-BEC4-4C77-B7DE-A4CD71FF1BEC.jpeg

810DFC11-2264-4C2C-B537-B08AF96BBEFC.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


U CZ prodejců jsi byl ? Cena i v dnešní době he pevná, bez nějaké pobídky pro koupi ?

 

Anebo, co tak zkusit komunikovat s prodejcem na Chrono24, který nabízí i osobní převzetí v ČR ?
 

https://www.chrono24.cz/omega/omega-speedmaster-moonwatch-42mm--id21683686.htm

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, dabelM napsal:

Co tak zkusit komunikovat s prodejcem na Chrono24, který nabízí i osobní převzetí v ČR ?
 

https://www.chrono24.cz/omega/omega-speedmaster-moonwatch-42mm--id21683686.htm

Tam uz jsem psal. Ozval se mi nejaky robot, ze pry maji sklad kdesi v Anglii a ze nejprve musim zaplatit, aby hodinky poslali do Ceska a “nekde” mi je predali. Na rozdil od jejich popisku mi tohle moc transparentni uz neprislo. A to tvrdi, ze zde maji pobocku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sere mě,že většina cen v zahraničí je nižší než ceny u nás a ještě se musíš handrkovat o nějakou slevu.  Jak říká guzmič chce to klid a nenechat se nachytat a poslat peníze někde do Tramtárie za nevymahatelných podmínek. Přeju hodně štěstí a pevné nervy na lovu😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 7. 2022 v 22:53, romachac napsal:

Tam uz jsem psal. Ozval se mi nejaky robot, ze pry maji sklad kdesi v Anglii a ze nejprve musim zaplatit, aby hodinky poslali do Ceska a “nekde” mi je predali. Na rozdil od jejich popisku mi tohle moc transparentni uz neprislo. A to tvrdi, ze zde maji pobocku.

Od tohohle prodejce jsem uz kupoval a vse bylo ok. Jen ta jejich “pobocka” je opravdu ve stylu schuzky s nekym od nich. Zadnou prodejnu nemaji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...