Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Konečně jsem sehnal zadní sklíčka pro Lord Marvely. Bohužel nějakým nedopatřením je prodejce odeslal na adresu mé přítelkyně (asi byla díky minulému nákupu nastavena jako výchozí). Před chvílí mi přítelkyně poslala tuto fotku a žádost o výkupné :crying_anim02: HELP!!!

jooo kamo, to budes mit drahy :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

garfield - vypadaji celkem pekne, ale jednu vec bych asi neprekousnul a to je to datum a jeho umisteni, ktery tam musel pan Poljot vyriznout minimalne po dvou lahvich vodky, protoze jinak si to nedovedu vysvetlit.. ;)

 

 

no tak to Ti teda pekne dekuju - do ted me to nevadilo :bangin:

 

ale ne, v reálu to zas tak hrozné není B) A hlavne kde jinde by jsi sehnal IWC za desetinu ceny. A né že začne zase někdo moralizovat o fake :war:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... No... Já je mám v této variantě. Taky celonerez, taky limitka, se zajímavým číslem 000/999. Stály mne 35 (třicetpět) Euro. S dokladem, se záručním listem, s certifikátem.

Tyhle mam taky:-) Za $77 od Levenberga i s postovnym. Ve skutecnosti pusobi daleko luxusnejsim dojmem, odchylka pri dennim noseni do deseti sekund, kdyz lezi tak delaji 30sec/den. K obleku sedi jako prdel na hrnec :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé že tyhle "Rolexy" nevyvolávají žádné vášně, kdežto nedávno "OP" pomalu občanskou válku :D

Chtel jsem s nimi trosku poskadlit zdejsi osazenstvo:-) Myslim, ze ulohu hodinek s kamarady na pivo a na kolo plni dokonale, do prace bych se je brat stydel, protoze jsem uz parkrat narazil na lidi s originaly a to bych se musel propadnout do zeme:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem s nimi trosku poskadlit zdejsi osazenstvo:-) Myslim, ze ulohu hodinek s kamarady na pivo a na kolo plni dokonale, do prace bych se je brat stydel, protoze jsem uz parkrat narazil na lidi s originaly a to bych se musel propadnout do zeme:-)

To nejsou originály Invicta? :headphone:

Upraveno uživatelem vor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...