Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Viktor,

 

ak ked velmi dobre poznam system akym su zlozene puzdra na Royal Oak (a Royal Oak Offshore)

ten diagram a ani clanok na TZ som nikdy nevidel.

 

 

DAKUJEM !! Super clanok...pridal som link a na moju Royal Oak stranku:

ROYAL OAK PAGE - http://www.mkmotorsport.com/watches_AP15300.htm

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhem cekani mi znamy z USA privezl vytouzene Hamiltony Khaki King Automat, prvni poznatky po 2h na ruce - jsou to hodne pohodove hodinky, pasek je sice tvrdsi a drsnejsi, ale snad se podda. Cas krasne citelny na svetle i ve tme ( sviti stejne, jako Orienty, ne tolik jako Seiko ). Horni sklicko je mirne vypoukly safir, spodni ( a to bylo me nejvetsi prekvapeni, na webu neni ani zminka o pruhlednem dynku ) je take safir. Pouzdro je pomerne tezke, z kartacovane oceli, luneta pak leskla ( a bude dost nachylna na skrabance ). Baleni potom viz foto, v krasnem hlinikovem boxu s cervenou kozenkou.

 

Prvni na rychlo udelane fotky...

hamilton.jpg

hamilton_2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhem cekani mi znamy z USA privezl vytouzene Hamiltony Khaki King Automat, prvni poznatky po 2h na ruce - jsou to hodne pohodove hodinky, pasek je sice tvrdsi a drsnejsi, ale snad se podda. Cas krasne citelny na svetle i ve tme ( sviti stejne, jako Orienty, ne tolik jako Seiko ). Horni sklicko je mirne vypoukly safir, spodni ( a to bylo me nejvetsi prekvapeni, na webu neni ani zminka o pruhlednem dynku ) je take safir. Pouzdro je pomerne tezke, z kartacovane oceli, luneta pak leskla ( a bude dost nachylna na skrabance ). Baleni potom viz foto, v krasnem hlinikovem boxu s cervenou kozenkou.

 

Prvni na rychlo udelane fotky...

 

Tak ty jsou teda moc pekne. Muzi se zeptat na prumer?

(a muzes udelat treba i fotku zadniho dynka ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhem cekani mi znamy z USA privezl vytouzene Hamiltony

Jsou bezva, moc se mi líbí. Takové hezké civilní hodinky... připadají mi jako takové ty "jediné hodinky", o kterých je jiný topic.

Už nějakou dobu po Hamiltonech pokukuju, jednou si je určitě pořídím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že tyhle khaki king nosí Dr. Haus :D moc pěkné!

kubsone! To byl taky prvni duvod, proc jsem do nich sel :thumbsup_anim: , ze bych nebyl sam, kdo si dava Gregoryho House za vzor? :-)

afrikab: tady na te fotce to sice nejsou ony, ale ve filmu ma, jak rika kubson, Hamiltony (viz http://jitteryjim.com/?page_id=432 )

 

... tak a dost uz kecani, jdu vymyslet nejakou zajimavou kompozici pro fotky tech hodinek :-)

 

hamilton_3.jpg

hamilton_4.jpg

hamilton_5.jpg

hamilton_6.jpg

 

sice je Hamilton vyroba USA, ale protoze maji punc Swiss Made, zvolil jsem tematicky polstarek :-)

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhem cekani mi znamy z USA privezl vytouzene Hamiltony Khaki King Automat, prvni poznatky po 2h na ruce - jsou to hodne pohodove hodinky, pasek je sice tvrdsi a drsnejsi, ale snad se podda. Cas krasne citelny na svetle i ve tme ( sviti stejne, jako Orienty, ne tolik jako Seiko ). Horni sklicko je mirne vypoukly safir, spodni ( a to bylo me nejvetsi prekvapeni, na webu neni ani zminka o pruhlednem dynku ) je take safir. Pouzdro je pomerne tezke, z kartacovane oceli, luneta pak leskla ( a bude dost nachylna na skrabance ). Baleni potom viz foto, v krasnem hlinikovem boxu s cervenou kozenkou.

 

Můžu se zeptat na cenu?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...