Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Vetsiiii foto, jeste vetsi, prosiiim!

To Boo-beek

Ak nemáš čo povedať k veci buď radšej ticho. Btw zaplať si poriadne pripojenie a nemusíš tu vyplakávať.

 

:sad01_anim: :sad01_anim:

:sad01_anim: možná by ses mohl trochu uklidnit, použití rozumně velkých fotek je slušnost vůči členům, kteří mají omezené připojení. Na to že máš 6 příspěvků bych očekával trochu úcty k tomu jaká jsou zde pravidla.

Upraveno uživatelem koblih69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsiiii foto, jeste vetsi, prosiiim!

To Boo-beek

Ak nemáš čo povedať k veci buď radšej ticho. Btw zaplať si poriadne pripojenie a nemusíš tu vyplakávať.

 

Tagy jsou pěkný, ty pěkný nejsi. Vyjma fotogalerie by měl být zákon na fotky větší než 800/600. Až budeš někde na cestách a budeš se snažit prohlédnout si právě tuhle rubriku a tobě podobný pan mistr sem naseká 20ks 8Mb fotek, tak tě chci vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Boo -Beek : Sorry, nechcel som sa ta mojim prispevkom dotknut (nemam dobry den) Pisanim sa nie vzdy daju dobre vyjadrit emocie (nemyslel som to tak zle ako to vyzeralo). Tiez si si nebral servitok pri tvojej reakcii, ktoru si vysvetlil a tym padom sa moja reakcia na teba zdala nemiestna i mne. Nie je pre mna problem upravit foto na 800 x 600. Max. velkost nahravaneho suboru je urcena na 2 MB, takze som to neriesil.

To all : Ak som z vas ostatnych este niekoho urazil tak sa omluvam i ostanym. Btw, to ze tu mam len 6 prispevkov znamena co ?

Mimo redda z Vas reagujucich som tu najdlhsie, denne toto forum citam a ze neprispievam deje sa nieco ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Boo -Beek : Sorry, nechcel som sa ta mojim prispevkom dotknut (nemam dobry den) Pisanim sa nie vzdy daju dobre vyjadrit emocie (nemyslel som to tak zle ako to vyzeralo). Tiez si si nebral servitok pri tvojej reakcii, ktoru si vysvetlil a tym padom sa moja reakcia na teba zdala nemiestna i mne. Nie je pre mna problem upravit foto na 800 x 600. Max. velkost nahravaneho suboru je urcena na 2 MB, takze som to neriesil.

To all : Ak som z vas ostatnych este niekoho urazil tak sa omluvam i ostanym. Btw, to ze tu mam len 6 prispevkov znamena co ?

Mimo redda z Vas reagujucich som tu najdlhsie, denne toto forum citam a ze neprispievam deje sa nieco ?

 

 

No problemo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si pořídil další Seika, konkrétně model Sealion M55, 6205 8960, Production date: Jun, 1965

svoje fotky zatím nemám, navíc potřebují nové sklíčko a lehce přeleštit pouzdro, ale pak budou vypadat takhle :) :

 

Seiko%206205%20Selfdater.jpg

 

pak jsem si pořídil ještě tyhle Seiko Advan, 7019-7310, Production date: Mar, 1974 ty jsem zatím viděl jen na fotkách na EBAY, ale jsem na ně hodně zvědav

 

IMG_0753.jpg

IMG_0756.jpg

IMG_0755.jpg

Připomínají mi náhrobní kámen, nový s leštěním.....temná monstra co budí respekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po odkrytování hodin mám další poznatek - čas se seřizuje při povytažení levého knoflíku, takže už mi zbývá jen zjistit jak se obsluhuje horní subciferník??,

taky by mě zajímalo, k čemu je ten plíšek co jsem vyznačil na fotce šipkou - vypadá to že by mohl nějak aretovat setrvačku

post-542-1197670829.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po odkrytování hodin mám další poznatek - čas se seřizuje při povytažení levého knoflíku, takže už mi zbývá jen zjistit jak se obsluhuje horní subciferník??,

taky by mě zajímalo, k čemu je ten plíšek co jsem vyznačil na fotce šipkou - vypadá to že by mohl nějak aretovat setrvačku

 

Hacking.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se mi podařilo získat jedny starší jeté AČS-1 :rolleyes: , ty 2 ovládací prvky jdou na nich dost ztuha a nerad bych něco urval, takže bych potřeboval vysvětlit jakým způsobem se hodiny obsluhují

Já ci taky palubní hodiny :-( Přiznám se: závidím :suicide_anim: Hoď foto ze předu - pohled na ciferník pls !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Nové Aviatory 45mm na Hirsch Liberty

Ta datumka mezi 4 a 5 mně nejdřív nějak neseděla, ale musím říct, že se mi tam čím dál víc začíná líbit.... :)

post-786-1197723369.jpg

post-786-1197723427.jpg

post-786-1197723465.jpg

Upraveno uživatelem milosklikar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po odkrytování hodin mám další poznatek - čas se seřizuje při povytažení levého knoflíku, takže už mi zbývá jen zjistit jak se obsluhuje horní subciferník??,

taky by mě zajímalo, k čemu je ten plíšek co jsem vyznačil na fotce šipkou - vypadá to že by mohl nějak aretovat setrvačku

 

No tak to už snad zbývá jen zmáčknout ten levý a jsi v cíli !!!

Víc toho od nich nečekej :-)

Ten hacking (plíšek, který mechaniku zastaví) se ovládá pootočenám pravého knoflíku, jak radí šipka na něm.

 

Mám doma dvoje, na první pohled stejné, ale mají jiný strojek. Ovládání je stejné, jen jedny mají centrální vteřinovku, která stále běží a na dolním ciferníčku dvě ručky (minuty a vteřiny stopek).

Ty druhé mají dole jen minuty a vteřinovka k nim patří centrální.

Když najdu čas, dám fotky do vlákna o AČS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...