Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Dlouho jsem váhal, když jsem si ale ten ohromný kus železa dal na ruku, nebylo už cesty zpět.

Nový přírůstek je Omega Seamaster automatic, zvaný též někdy Jedi. Kalibr 1040 (Lemania 1340) 22 kamenů, rozměry 42x49x16 mm. Vyrobeny byly kolem roku 1972, jdou naprosto přesně a jsou pozoruhodně zachovalé.

post-47-1199724679.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky mají celkem tři velké ručky. Na fotu jsou na dvanátce ručky dvě nad sebou. Při zapnutí stopek jedna odečítá sekundy a druhá minuty. Ve vteřinovém subciferníku se ještě otáčí celé pole, které označuje čas do 12.00 a do 24.00 hod. Spodní subciferník sčítá hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky mají celkem tři velké ručky. Na fotu jsou na dvanátce ručky dvě nad sebou. Při zapnutí stopek jedna odečítá sekundy a druhá minuty. Ve vteřinovém subciferníku se ještě otáčí celé pole, které označuje čas do 12.00 a do 24.00 hod. Spodní subciferník sčítá hodiny.

Super kúsok, ešte som sa s takýmto modelom nestretol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem váhal, když jsem si ale ten ohromný kus železa dal na ruku, nebylo už cesty zpět.

Nový přírůstek je Omega Seamaster automatic, zvaný též někdy Jedi. Kalibr 1040 (Lemania 1340) 22 kamenů, rozměry 42x49x16 mm. Vyrobeny byly kolem roku 1972, jdou naprosto přesně a jsou pozoruhodně zachovalé.

jedním slovem nádhera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Copak je to za oldchool v nerezovem pouzdre? ;)

Jaképak oldschool, to je nový model Citizen Military Eco-drive. :)

 

Průměr 41 bez korunky, 200 m WR, šroubovací dýnko i korunka. Úžasný je látkový řemen, podšitý kůží, příjemný na nošení.

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem váhal, když jsem si ale ten ohromný kus železa dal na ruku, nebylo už cesty zpět.

Nový přírůstek je Omega Seamaster automatic, zvaný též někdy Jedi. Kalibr 1040 (Lemania 1340) 22 kamenů, rozměry 42x49x16 mm. Vyrobeny byly kolem roku 1972, jdou naprosto přesně a jsou pozoruhodně zachovalé.

 

 

Jak rika Ali-G a strejda grga: RESPECT!

"Star wars" omegy jsou jedny z hodinek na mym wish listu.

Tyhle jsou hooodne dobry. Muzu vedet cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem váhal, když jsem si ale ten ohromný kus železa dal na ruku, nebylo už cesty zpět.

Nový přírůstek je Omega Seamaster automatic, zvaný též někdy Jedi. Kalibr 1040 (Lemania 1340) 22 kamenů, rozměry 42x49x16 mm. Vyrobeny byly kolem roku 1972, jdou naprosto přesně a jsou pozoruhodně zachovalé.

 

I když nějaký velký příznivec značky Omega nejsem, tak tyto jsou nádherné. :notworthy: "Vintage" Omegy jsou hezké.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbil se mi ciferník a neodolal jsem. Mají strojek od firmy Sea-gull, takže by to neměl být žádný nefunkční šunt. Na zahraničních fórech jsou se strojky Se-gull popsány dobré zkušenosti. Tak uvidíme. BTW.. strojky označené TY- pocházejí zpravidla od firmy Sea-gull ( současného producenta kalibru Venus 175 pod označením ST1901 nebo TY-2901)

 

62607761-400.jpg

 

Náčrt strojku:

http://www.seagullhk.com/produce/images/TY-2714.JPG

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to sice "jen" číňani, ale mám z nich velkou radost. Překvapil mě hatching, hezké modřené ručičky a vcelku slušný hnědý řemen. Celkově předčily má očekávání (v reálu vypadají lépe než na fotce).

Před rokem jsem si vybíral 1 hodinky na furt a teď mám v hlavě ještě alespoň další 3 typy hodinek, které bych chtěl (Stowa Marine original, Marina militare a nějaké jednoručky). A za všechno může toto "šílené" fórum, které mě nadobro vtáhlo do světa hodinek.

Omlouvám se že jsou tam 2 fotky, ale tu špatnou (s černým řemenem) nejsem schopen vymazat (jsem neschopný nebo to opravdu přes edit nejde?).

post-1538-1199769694.jpg

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se že jsou tam 2 fotky, ale tu špatnou (s černým řemenem) nejsem schopen vymazat (jsem neschopný nebo to opravdu přes edit nejde?).

 

Moje nastaveni -> Prilohy (sloupek vlevo Menu, odstavec Moznosti) -> uz jenom vedet, jak se ta fotka jmenovala, vpravo dotycnou zacarknout a klik na Smaz vybrane ... hotofson

 

EDT: ach ten rychlopis:-)

Upraveno uživatelem TomasP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...