Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Jsou pěkný, s cenou si děláš srandu, ne? :D

Nedělám, když jsem je kupoval, tak jsem cenu neznal, protože jsem se na chronofórum díval spíš kvůli novým hodinkám. Tak i cena 1400 se mě zdála velká a málem jsem odešel bez nich. A tak zblblej z tohoto fóra jsem je koupil ještě s dvěma prim hodinkama(které se mě líbili víc), aby byla aspoň nějaká útrata. Prodavač mě pochválil, že jsem udělal dobrej kauf a jakej jsem kauf udělal jsem poznal až doma u počítače. :crying_anim02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedělám, když jsem je kupoval, tak jsem cenu neznal, protože jsem se na chronofórum díval spíš kvůli novým hodinkám. Tak i cena 1400 se mě zdála velká a málem jsem odešel bez nich. A tak zblblej z tohoto fóra jsem je koupil ještě s dvěma prim hodinkama(které se mě líbili víc), aby byla aspoň nějaká útrata. Prodavač mě pochválil, že jsem udělal dobrej kauf a jakej jsem kauf udělal jsem poznal až doma u počítače. :crying_anim02:

Jsou v hrozném stavu a ani nevím zda má cenu je oravovat nic v nich netiká :crying_anim:

post-2572-1201652957.jpg

post-2572-1201652994.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý večer, již měsíc sleduji každý den toto fóruma dnes poprvé jsem se odhodlal psát. Musím se pochlubit, dnes v zastavárně - antiku jsem koupil své první hodinky do prim kolekce, kterou jsem tímto založil.

Taky gratuluju a jdu se ožrat závistí. Slušnej základ kolekce Prim. A co dál? :speak_cool:

Upraveno uživatelem Roger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás, pánové,

tak jsem si přes všechny odpůrce těchto hodinek chtěl udělat radost a koupil jsem od spiderera tyhle Mariny. Bál jsem se toho, že korunka je na opačné straně, že to bude vypadat zvláštně, nicméně jsem velmi překvapen a z hodinek jsem velmi nadšený. Rezerva-50hodin, nádherně " tikaj" , jsou opravdu velké !! ( včetně korunky 49mm ) a za ty peníze jsou vážně úžasné !!! Už se těším, jak uslyším, další fake :----) :thumbsup_anim: :suicide_anim:

Zatím všichni, kdo je viděli , tak jsou z nich unešeni, jedinou výtku bych měl k podsvícení, hodně rychle přestává svítit , ale myslím, že se to dá překousnout :smile_anim: Odchylka po 50hodinách cca 50s. Tímto příspěvkem chci poděkovat spidererovi, že byl se vším ochotný, poradil a sehnal :) Fotky jsou jeho :) Ještě jednou : " Díky, Michale " :) :notworthy:

post-2202-1201703704.jpg

post-2202-1201703761.jpg

post-2202-1201704011.jpg

post-2202-1201704588.jpg

post-2202-1201704664.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás, pánové,

tak jsem si přes všechny odpůrce těchto hodinek chtěl udělat radost a koupil jsem od spiderera tyhle Mariny. Bál jsem se toho, že korunka je na opačné straně, že to bude vypadat zvláštně, nicméně jsem velmi překvapen a z hodinek jsem velmi nadšený. Rezerva-50hodin, nádherně " tikaj" , jsou opravdu velké !! ( včetně korunky 49mm ) a za ty peníze jsou vážně úžasné !!! Už se těším, jak uslyším, další fake :----) :thumbsup_anim: :suicide_anim:

Zatím všichni, kdo je viděli , tak jsou z nich unešeni, jedinou výtku bych měl k podsvícení, hodně rychle přestává svítit , ale myslím, že se to dá překousnout :smile_anim: Odchylka po 50hodinách cca 50s. Tímto příspěvkem chci poděkovat spidererovi, že byl se vším ochotný, poradil a sehnal :) Fotky jsou jeho :) Ještě jednou : " Díky, Michale " :) :notworthy:

 

nech si je seřídit u hodináře...kamarádovi dělali do 10 vteřin za 24 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...