Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Ano, jsou černé. A musím říct, že v kombinaci s kaučukem vypadají... prostě skvěle! Kupoval jsem je v Itálii, kde jsem byl na výletě.

Asi se budem muset nekdy nekde potkat abych se podival na cernou variantu na zivo, ja jsem se dostal vzdy pouze k modrym nebo bilym ;) Taky bych rad viel ten kaucukovy tah, protoze ten ktery jsem kupoval minuly tyden v Details uz ma trosku jiny design (je to pry neco z nove kolekce ci co) a rad bych videl rozdily ;) Preju at slouzi, mas rozhodne peknej suvenyr z vyletu i kdyz z Italie by to chtelo spis OPcka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se budem muset nekdy nekde potkat abych se podival na cernou variantu na zivo, ja jsem se dostal vzdy pouze k modrym nebo bilym ;) Taky bych rad viel ten kaucukovy tah, protoze ten ktery jsem kupoval minuly tyden v Details uz ma trosku jiny design (je to pry neco z nove kolekce ci co) a rad bych videl rozdily ;) Preju at slouzi, mas rozhodne peknej suvenyr z vyletu i kdyz z Italie by to chtelo spis OPcka :)

Jasně, dáme v dohledný době někde kafe. Hele, co se týká kaučuku tak nevím. Když jsem se koukal na tvý fotky s plyšákama, přijde mně ten můj úplně stejnej...

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, dáme v dohledný době někde kafe. Hele, co se týká kaučuku tak nevím. Když jsem se koukal na tvý fotky s plyšákama, přijde mně ten můj úplně stejnej...

Me prave prijde ze ho mas cernejsi se zaoblenejsimi hranami, ale az budes mit nekdy chvilku dame kafe a prozkoumame becka nazivo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně ty Breitlingy tak dlouho ležely v hlavě, až jsem nakonec podlehl... Jak jsem psal Michalovi: "První hodinky, který neutralizovaly moji averzi ke kulatým indexům" :) Mimochodem pravdu měli všichni ti, kteří tvrdili, že vybalování B ze všech těch krabic, boxů a pouzder je fakt zážitek. Foto zatím jen tahle rychlovka.

Vitej do rodiny vekeho B. Gratulace k dobremu vyberu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitej do rodiny vekeho B. Gratulace k dobremu vyberu !

 

Díky všem za gratulace. Váhal jsem mezi Super Ocean Chrono a Steelfish. Měl jsem je oboje dost dlouho na ruce (cca hodinu jsem vopruzoval v krámě) a nakonec kupodivu (dřív jsem si říkal "když Breitling, tak nějaký chrono") vyhrály steelfishe. Ty hodinky maj něco do sebe. Rozumně "procovský" a zároveň ještě pořád elegantní; výrazný, ale ještě ne vulgární; sice bez kontrastních subciferníku, ale rozhodně ne bez výrazu... :)

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. Nejvyssi cas, abych svoje B prodal. Zacina tu z toho byt masovka :hannibal:

Martine gratuluju, jsou moc pekne a hodi se k Tobe ;)

 

A přitom ty tvoje Colty byly tím úplně prvním impulzem. Jen si vzpomeň, jak jsem z nich byl rozněžnělej :) Mimochodem pro mě to byl když ne napořád, tak rozhodně na velmi velmi dlouho poslední nákup. Trojice Omega, Breitling, Heuer (+ MM na takové to domácí hodinkaření) mě totálně uspokojuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přitom ty tvoje Colty byly tím úplně prvním impulzem. Jen si vzpomeň, jak jsem z nich byl rozněžnělej :) Mimochodem pro mě to byl když ne napořád, tak rozhodně na velmi velmi dlouho poslední nákup. Trojice Omega, Breitling, Heuer (+ MM na takové to domácí hodinkaření) mě totálně uspokojuje.

Pro me byly Kubovy Colty taky prvotnim impulzem, kterej me nahlodal az z toho nakonec taky vysly SF ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně ty Breitlingy tak dlouho ležely v hlavě, až jsem nakonec podlehl... Jak jsem psal Michalovi: "První hodinky, který neutralizovaly moji averzi ke kulatým indexům" :) Mimochodem pravdu měli všichni ti, kteří tvrdili, že vybalování B ze všech těch krabic, boxů a pouzder je fakt zážitek. Foto zatím jen tahle rychlovka.

 

Sice se mi nelíbí, ale jsou to určitě jedny z nejpovedenějších brajtlí, gratulace. Měl bych dotaz -jsou normálně na oceli, koučuku i kůži nebo na kůži nejsou vůbec?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravdě jsem už o nějaké obrázky přišel.

 

IMG_0755-3.jpg

 

Jde asi o to jak se tomu říká ; utrácení nebo investice ?:)))

Pekne hodinky. Co je to za znacka? Louis Erard.. uz som to zistil. Kde sa to da vidiet nazivo ? Ake je priblizne cena za tento model?

Upraveno uživatelem JAR0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem...Erard...kdo by to řekl, že budou napodobovat dámská Monaca (a dají tomu název připomínající Carreru) od TAG Heuer, že http://www.hodinky.cz/louis-erard-la-carree-69500aa03.html

 

Nebo myslíte, že to je spíše náhodná/nevinná inspirace? http://www.tagheuer.com/the-collection/wom...w=WW2116.FC6217 (odmyslete si ty diamanty, je i verze bez nich)

 

Mě to smrdí, nevím jak to po ránu pojmout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem...Erard...kdo by to řekl, že budou napodobovat dámská Monaca (a dají tomu název připomínající Carreru) od TAG Heuer, že http://www.hodinky.cz/louis-erard-la-carree-69500aa03.html

 

Nebo myslíte, že to je spíše náhodná/nevinná inspirace? http://www.tagheuer.com/the-collection/wom...w=WW2116.FC6217 (odmyslete si ty diamanty, je i verze bez nich)

 

Mě to smrdí, nevím jak to po ránu pojmout...

 

To je legrace?

Ty hodinky jsou tak rozdílné, jak jen mohou být.

 

Tvar pouzdra je jiný.

Jedny mají mimostředku, druhé ne.

Jedny mají na ciferníku čísla, druhé ne.

Datumovka je umístěna na jiném místě.

Naprosto rozdílné ručky.

Jedny sportovně elegantní, druhé společenské.

 

Ano, oboje jsou hnědé (byť každé jinak) a měří čas. A mají trošku podobný řemínek. Toť ale vše.

 

Možná mám po ránu ještě zalepené oči, ale ty hodinky jsou odlišné vskutku diametrálně.

 

A to, že ti název La Carree připomíná Carreru, tak to mě regulérně rozesmálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je legrace?

Ty hodinky jsou tak rozdílné, jak jen mohou být.

 

Tvar pouzdra je jiný.

Jedny mají mimostředku, druhé ne.

Jedny mají na ciferníku čísla, druhé ne.

Datumovka je umístěna na jiném místě.

Naprosto rozdílné ručky.

Jedny sportovně elegantní, druhé společenské.

 

Ano, oboje jsou hnědé (byť každé jinak) a měří čas. A mají trošku podobný řemínek. Toť ale vše.

 

Možná mám po ránu ještě zalepené oči, ale ty hodinky jsou odlišné vskutku diametrálně.

 

A to, že ti název La Carree připomíná Carreru, tak to mě regulérně rozesmálo.

 

Rád jsem tě pobavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...