Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Paráda, Conrade. Dovedu si je představit jak ke sportovnímu oblečení, tak i tmavému obleku.

Co dostane Tara, aby nebyla smutná? ;)

 

Rozšířila si sbírku o NOS Autavie .Dělá pokroky na to že před 3 lety měla na ruce jakýsi strašný noname nyní má Breitling heritage, Longines flagship, Omega speedmaster, Heuer autavia a Gucci. Snaživé děvče

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si blahove myslel, jak o vikendu a v pondeli navstivim nejaky ten bazar, antik, zastavarnu a koupim funkcni hezke Igeny nebo neco. nevim jestli se to tak da rict, ale co jsem si tady od jednoho clena koupil hodinky, tak nejak sem ted mel potrebu si koupit jeste nejaky. zavislost to snad neni. no zkratim to, zadny Igeny, Sport II nic. vsude se mi vysmali a meli jen Primky co se mi nelibili a nefungovali. ovsem pak sem narazil na cloveka co ma Omegy stare. chvilicku smlouvani a z me strany mozna ucelove prekrouceni pravdy, ze to jsou asi fejky sem poridil za hubicku tohle

 

zeptam se zkusenejsich, jestli nevite o jaky typ se jedna. dynko je ciste bez "seamaster reliefu" zrejme neni puvodni. ale zbytek mi prijde original. diky

 

post-3915-1225275908.jpg

post-3915-1225275919.jpg

post-3915-1225275929.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si blahove myslel, jak o vikendu a v pondeli navstivim nejaky ten bazar, antik, zastavarnu a koupim funkcni hezke Igeny nebo neco. nevim jestli se to tak da rict, ale co jsem si tady od jednoho clena koupil hodinky, tak nejak sem ted mel potrebu si koupit jeste nejaky. zavislost to snad neni. no zkratim to, zadny Igeny, Sport II nic. vsude se mi vysmali a meli jen Primky co se mi nelibili a nefungovali. ovsem pak sem narazil na cloveka co ma Omegy stare. chvilicku smlouvani a z me strany mozna ucelove prekrouceni pravdy, ze to jsou asi fejky sem poridil za hubicku tohle

 

zeptam se zkusenejsich, jestli nevite o jaky typ se jedna. dynko je ciste bez "seamaster reliefu" zrejme neni puvodni. ale zbytek mi prijde original. diky

 

Podobné se teď prodaly na Aukru:

http://www.aukro.cz/item465199600_omega_se..._18_k_0750.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...