Přejít na obsah

Univerzály do padesátky


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Spongebob napsal:

Já bych bral i tyto, ale není střelivo :(

 

Tyhle už se mi nelíbí, navíc na mě už jsou veliké.

před 2 hodinami, nizkotucnytvaroh napsal:

Co Monta Skyquest? A nebo ty Union Glashutte Noramis vypadají libově👌

Jsou dost podobné, uznávám a díky za tip, ale Breitlingy jsou za mě vzhledově jinde. i když Glashutty jsou fakt hezké, až na tu nepravidelnou datumovku, která mi vadí.

 

 

A zjistil jsem, že výběr se vlastně rozhodl sám, protože ve veliksoti 38 mm se dělají jen mimostředky a myslím, že 42 mm by na moji ruku 17,5 cm byly velké. Nebo ne? Máte někdo reálnou zkušenost?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak vzhledem k ceně a dostupnosti jsem to lehce přehodnotil a momentálně vybírám mezi A17365 a A17366. Máte někdo srovnání co do modré barvy, jestli jsou stejné, nebo které jsou tzv. hleďavější (vím, že je to subjektivní). Mám to přesně 50/50 a nemám je kde vidět, takže to risknu.

Breitling 1.jpg

image.jpeg.cf2382fbe4b89e271a7492585d6b210b.jpeg

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mě určitě ty  A17366 jak jsem tu už postoval. Ty tři velký číselný indexy se mi prostě z nějakýho důvodů líbí :) 

a nejradši mám tyto:

https://www.chrono24.cz/breitling/breitling-superocean-automatic-42-orange-dial----box--papers---like-new---on-stock--id23803544.htm

 

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že je rozhodnuto, ale já osobně bych raději volil Ball než "B".

Každý má jiný vkus, ta béčka jsou super, to jo, ale podstatně dražší než Ball, který za tu cenu nabízí vlastní kalibr, s ochranou proti otřesům, antimagnetismus a 80h power reserve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Vypadá to, že je rozhodnuto, ale já osobně bych raději volil Ball než "B".

Každý má jiný vkus, ta béčka jsou super, to jo, ale podstatně dražší než Ball, který za tu cenu nabízí vlastní kalibr, s ochranou proti otřesům, antimagnetismus a 80h power reserve.

Pravda že tyhle jsou taky super! Ty by se mi líbily :)

https://www.tovys.cz/panske-hodinky-ball-roadmaster-nm9030b-sc-be-m-icebreaker-p-205110/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Vypadá to, že je rozhodnuto, ale já osobně bych raději volil Ball než "B".

Každý má jiný vkus, ta béčka jsou super, to jo, ale podstatně dražší než Ball, který za tu cenu nabízí vlastní kalibr, s ochranou proti otřesům, antimagnetismus a 80h power reserve.

Hele, ty Bally jsou rozum, Béčka jsou chtíč a v tomto případě to je jak s ženami:-).

před 6 hodinami, Spongebob napsal:

Pravda, vypadají, až na kyklopa, skvěle, ale momentálně mě táhnou Béčka.

A momentálně, snad naposledy, jsem to uzavřel na Navitimerech a už řeším finální objednání. Ty se mi líbily vždy a asi nejvíc se mi líbí verze bez chrona ve velikosti 41. Jediné, co mi vadí, je ne-voděodolnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Spongebob napsal:

Tak ty jsem snad ještě neviděl :) vždy jen chrono.. ale já jsem hovno Béčkař :) Jako plus vidím, že jsou asi přehlednější a nejsou tak profláklý ;)

A taky na kůži?

To si právě říkám, že by mohlo být plus, že to nebudou "klasiky". Ale líbí se mi oboje varianty, chrono i tyhle. 

Rád bych je na tahu, ale stejně budu střídat kůži s tahem. Spíš staré známé ekonomické klišé je, koupit hned raději na tahu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, shewcza napsal:

Navitimery bez chrona jsou jak ženská bez koz...kup to co opravdu chceš a nedělej ústupky kvůli penězům...myslím si, že tohle vlastně nechceš, je to spíš volba toho rozumu...

A tak když mi to tak přirovnals, tak to bez bez chrona nemá žádnou cenu:-). Zrovna se domlouvám na obhlídce "koz", tak snad to dobře dopadne. Ale díky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys ještě nebyl rozhodnut, co Titoni Seascope - In-house, COSC, chronometr, a příznivá cenovka. 

csm_83600_s_be_255_detail_WEB_bde77d46a5.jpg

csm_83600_S_CHARACTER_BASE_1fa25fed3b.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 8. 2022 v 7:45, nizkotucnytvaroh napsal:

Kdybys ještě nebyl rozhodnut, co Titoni Seascope - In-house, COSC, chronometr, a příznivá cenovka. 

 

 

Díky za tip, hodinky jsou to hezké, ale chci spíše něco prestižnějšího. A vybráno už v podstatě je, už jen koupit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 9. 2022 v 19:44, DarylVanHorne napsal:

@Marfael Tak jak to dopadlo? Máš už něco?

V podstatě dopadl výběr na značku, Breitling a teď už jen vybírám mezi Navitimery a Superoceany. A boj je to složitý.

Navitimer docela vede co do vzhledu, ale jelikož hodinky budu mít jedny a na všechno a všude, negativum je voděodolnost. Nevím třeba jak je na tom strojek skrz otřesy a takové všeobecné multipoužívání...?

Superoceany se mi líbí, ovšem není to jak u Navitimerů. Ale zase mají zmíněnou voděodolnost a předpokládám, že i větší šanci na přežití "těžších situací"...?

Takže snad dojde na zkoušku od místního člena Navitimerů chrono a od toho se asi odrazím.

Možná by stačilo pár panáku a chrono24 a bylo by po "zbytečném" přemýšlení a rozhodování:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...