Přejít na obsah

Univerzály do padesátky


Doporučené příspěvky

Tak navi jsou super - měl jsem je několikrát...tudory i Rolexky mám a Rolexky za mě good - ta zubatá luneta a jubilee bude vždycky vypadat hezky - tam není o čem 😉 

Tudory ale nemám s tou zubatou, ale normální sportovní s otočnou lunetou - takže s DJ nemůžu srovnávat... 

Takže asi tak - vzal bych 150 - uprosil byvh někoho ať mi to prodá, když kvůli tomu nemůžu spát a mám klid 🤣 teda vlastně Ty... 

Je to celkem jednoduchý 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sinn mi nejsou nijak extra sympaticke, ale kvalitu a možná i větší “pravost” Navitimeru jim neupiram. Ale už jsem posunul hranici na 100 +-, takže starší Navitimery už by nebyl nebyl problém. 
Spis jsem chtěl hodinky na vše, ale to už jsem zjistil, ze je taky blbost, takže asi to dopadne s Navitimerama a k tomu nějaký symp potapky. 
 

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Marfael napsal:

Sinn mi nejsou nijak extra sympaticke, ale kvalitu a možná i větší “pravost” Navitimeru jim neupiram. Ale už jsem posunul hranici na 100 +-, takže starší Navitimery už by nebyl nebyl problém. 
Spis jsem chtěl hodinky na vše, ale to už jsem zjistil, ze je taky blbost, takže asi to dopadne s Navitimerama a k tomu nějaký symp potapky. 
 

Hezky se v tom plácáš :D je to výživný. Vem ty Navi a budeš mít na chvíli klid....dosetris, prodáš a koupíš DJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, začíná to být tragikomedie…

Nerikam, ze rozhodnost patří mezi me silne stránky, ale…
Omegy jsem měl Aqua Terry v hledáčku, ale nevidel jsem je na živo a teď už me moc neberou…PO byly me vysněné v dřívějších dobách, teď už se mi nelibi. 
Sleduju bazar a čekám na správnou dávku rumu, pak se asi rozhodne. Ale Navitimery a Mido Ocean Star je zatim nejbližší kombinace.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Marfael napsal:

No, začíná to být tragikomedie…

Nerikam, ze rozhodnost patří mezi me silne stránky, ale…
Omegy jsem měl Aqua Terry v hledáčku, ale nevidel jsem je na živo a teď už me moc neberou…PO byly me vysněné v dřívějších dobách, teď už se mi nelibi. 
Sleduju bazar a čekám na správnou dávku rumu, pak se asi rozhodne. Ale Navitimery a Mido Ocean Star je zatim nejbližší kombinace.

 

Za mně to bude dobrý kombo, cos vybral. Jen bych ještě zvážil místo Mido třeba Oris Aquis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Marfael napsal:

No, začíná to být tragikomedie…

Nerikam, ze rozhodnost patří mezi me silne stránky, ale…
Omegy jsem měl Aqua Terry v hledáčku, ale nevidel jsem je na živo a teď už me moc neberou…PO byly me vysněné v dřívějších dobách, teď už se mi nelibi. 
Sleduju bazar a čekám na správnou dávku rumu, pak se asi rozhodne. Ale Navitimery a Mido Ocean Star je zatim nejbližší kombinace.

 

Že ti do toho kecám.... ale po tomhle bych skočil...

https://forum.chronomag.cz/topic/157606-iwc-mark-xviii/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, Gustaf napsal:

Že ti do toho kecám.... ale po tomhle bych skočil...

https://forum.chronomag.cz/topic/157606-iwc-mark-xviii/

Z toho všeho co zde postnul a napsal si memyslím že by chtěl pilotky...a mě teda taky nechávaj zcela klidným.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Gustaf napsal:

Že ti do toho kecám.... ale po tomhle bych skočil...

https://forum.chronomag.cz/topic/157606-iwc-mark-xviii/

Jsem rad, ze se do toho keca!

IWC je sympatická cesta, ale jak psal Spongebob, klasické pilotky nejsou pro me, nic mi to nerika. Navitimery mají na živo své velké kouzlo, které jsem ani neočekával.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Marfael napsal:

Jsem rad, ze se do toho keca!

IWC je sympatická cesta, ale jak psal Spongebob, klasické pilotky nejsou pro me, nic mi to nerika. Navitimery mají na živo své velké kouzlo, které jsem ani neočekával.

 

Tak už je běž koupit 😁 je vidět, že tě nadchly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Spongebob napsal:

přesně ;)  a ty Tudory se ti tedy podařilo nějak vrátil? 

Gustaf: máš pravdu Navitimery jsou asi (asi určitě) pilotky, ale já tak nazývám fakt až ty cos postnul nebo podobné.

Ok, pohoda...no já jsem zvědavěj jak @Marfaelovo vyber dopadne....

Já kupoval před 14dny... nevěděl jsem co chci. Sednul jsem k netu, pobrouzdal a za večer bylo hotovo a objednáno...😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...