Přejít na obsah

Univerzály do padesátky


Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Spongebob napsal:

přesně ;)  a ty Tudory se ti tedy podařilo nějak vrátil? 

Gustaf: máš pravdu Navitimery jsou asi (asi určitě) pilotky, ale já tak nazývám fakt až ty cos postnul nebo podobné.

Tudory jsem jen zkoušel na ruce, takže nastesti žádné vracení nebylo třeba. Ale ty me teda docela dost zklamaly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo tak to je fajn, je pravda že na té tvé fotce vypadaj fakt nic moc..a to Tudor mám moc rád. Budu se opakovat,ale mě se moc líbily ty trojručkový Navitimery :D já vím že chrona jsou top a celosvětově profláklý.. ale dokud jsi je sem nepostnul ani jsem (já amatér) ani netušil že ty trojručky existujou! A je to si myslim takovej trošku jednorožec :D Za mě v jednoduchosti krása.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebyla moje fotka, zkoušel jsem teď v sobotu. Cekal jsem oproti fotkám nějaký wow efekt, ale opak byl pravdou:-). 
Zkousel jsem i Superoceany a jako, nebyly spatny, to určitě ne, i skvele sedly, ale zdaleka to nebylo jak s Navi. Ty bych už měl, ale čekám na nějaké fajn bazarovky i s tahem. Případně bez tahu a ten dokoupim, ale raději bych první variantu a dokoupil kůži dle vlastního oka. 

C270A880-6311-4A4F-80BC-59DC0833C384.jpeg

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, Spongebob said:

Jo! Po těch výhledově koukám já :D ale je mi líto k vůli nim pouštět Aquisy :(

ale ty se mi fakt liběj ;) na gumě pěkně.. 

 

Aquisy urcite nepoustet ☝

 

On 5/30/2021 at 9:09 PM, Spongebob said:

...Takže co jsem od té doby zjistil? Jsou to mý nejlepší hodinky, nikdy je neprodám a pořídit je byl jeden z nejlepších rozhodnutí :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 10. 2022 v 22:52, Spongebob napsal:

Jo! Po těch výhledově koukám já :D ale je mi líto k vůli nim pouštět Aquisy :(

ale ty se mi fakt liběj ;) na gumě pěkně.. 

Hele mám to stejně...taky jsem je měl v hledáčku...ty bilomodry. Ale musel bych pustit Hulky Aquis a to se mi nechce.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Bondovky na gumě jsou krásný hodinky, o tom žádná ;) Jsou to v podstatě legendy, takže pokud si to nesedne, tak při prodeji neproděláš gatě.

Ale vážně bych nečekal, že vlákno Univerzály do padesátky skončí nákupem modrých potápek Omega na gumě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepopírám, že je to je kapku přes limit, ale do padesátky, ani lehce přes padesátku, mě, bohužel, neoslovilo a neoslovuje nic. A ten nadpis jsem brzy pochopil, že je pro mě nesmyslný. 

Teď už mám jen poslední úvahy, jestli vzít s tahem, který se mi teda vůbec nelíbí, ale dává tato koupě smysl, nebo jen na té gumě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Marfael napsal:

...jestli vzít s tahem, který se mi teda vůbec nelíbí, ale dává tato koupě smysl, nebo jen na té gumě...

Tobě se nelíbí tah, ale dává ti smysl na něm koupit hodinky? :D To nevypadá na definitivky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož jsem objednával jen jednou skrz Chrono, mám dotaz.

Už třikrát jsem byl odmítnut skrz můj dotaz, odkud jsou hodinky koupeny (abych si mohl prověřit, zdali jde o AD). To je to takové tajemství, nebo mám smůlu? Všechno prodejci 4,7 a více. Logicky chci přeci vědět, o jakého prodejce jde skrz mezinárodní záruku. Dělám něco špatně nebo...?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 12. 2022 v 19:36, Marfael napsal:

Jelikož jsem objednával jen jednou skrz Chrono, mám dotaz.

Už třikrát jsem byl odmítnut skrz můj dotaz, odkud jsou hodinky koupeny (abych si mohl prověřit, zdali jde o AD). To je to takové tajemství, nebo mám smůlu? Všechno prodejci 4,7 a více. Logicky chci přeci vědět, o jakého prodejce jde skrz mezinárodní záruku. Dělám něco špatně nebo...?

 

Nechce odpovědět ser na to. Nebo možná podle sn. by to šlo zjistit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je ta finanční úspora na chronu vážně tak moc lákavá? :unsure:

Já teda nevim, ale když už bych chtěl funglovky od Omegy za takovej ranec, tak bych asi radši nějakej litr přihodil a vzal je od CZ (případně SK, DE, AT, PL) AD a byl bych v klidu co se původu týče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Jak jsem od zacatku tusil, všechno, mimo DJ byly slepé uličky, ze kterých jsem po par dnech sešel, protože Rolex…

Postupně to bylo jasnější a jasnější.

1. Cca mesic je mám na ploše telefonu a vůbec se neomrzely, což i Omegy nevydržely ani par dni. 

2. Zkouska zakoupenych Timexu, jestli me bude bavit vroubkovaná luneta a i na Timexech je skvela:-). 

3. Po jiných hodinkách už se ani nedivam. 

Takže zbyva jedina vec. Přesvědčit se, ze chci dat tolik za hodinky, což se mi zatim nedaří, ale stejne vim, ze ten čas jednou přijde:-). 

Mimochodem, za těch par kacek ani ty Timexy nevypadají zle, ačkoliv much par mají:-). Od ne úplně padnoucího dne s datumem, až trochu Chrastice tah, ale jinak se nosi prijemne a naživo působí docela v pohodě. Svoji službu udělaly:-). 

974F35E9-6C63-4F52-A61D-5B895162A5F7.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...