Přejít na obsah

Breitling 1884 automatic


Erik12

Doporučené příspěvky

Dobrý den jak poznám že jsou opravdu právě pár recenzí jsem si přečetl a zatím to sedí ale hodinkách moc nerozumím i když je mám dost v zalíbě jako sklíčko je safírově zelené i znak se zdá být zlatý a automaty uvnitř také myslím tím strojek  beru i blbé odpovědi i nad nimi se dá někdy zasmát  popřípadě kde bych mohl najít přímo tenhle typ našel jsem spousta podobných ale nikdy ne tyhle samí  sklíčko je na růžku prasklé tak že se dá poznat safír popřípadě kdyby o ně měl někdo zájem tak se ozvěte v tom strojku se také dá spatřit nějaký fialový kámen tak že to také může něco mít do sebe 😏

 

IMG_20220731_001446.jpg

IMG_20220731_001515.jpg

IMG_20220731_001528.jpg

IMG_20220731_001540.jpg

IMG_20220731_001551.jpg

Upraveno uživatelem Erik12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten fialový kámen je pravý Ametyst a pravost se ověří třemi ránami 15 kg kladivem na kovadlině, pokud jsou cajk tak to vydrží. Ale, teď když vidím, ten ulomený rotor, tak už to někdo asi zkoušel a přežili, takže to je určitě originál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, guzmic napsal:

Ten fialový kámen je pravý Ametyst a pravost se ověří třemi ránami 15 kg kladivem na kovadlině, pokud jsou cajk tak to vydrží. Ale, teď když vidím, ten ulomený rotor, tak už to někdo asi zkoušel a přežili, takže to je určitě originál.

No oni nějak vypadli z toho středu já už jsem je takhle koupil ale jinak vše funguje to sklíčko praskl až nedávno protože jsem je otevřel abych to trochu proleštil a než jsem si všiml tak to syn upustil  asi z pěti schodů.. ale tak aspoň jsem zjistil že to je opravdu safír i když oprava asi něco bude stát 

Upraveno uživatelem Erik12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Erik12 napsal:

No ani nějak vypadli z toho středu já už jsem je takhle koupil ale jinak vše funguje to sklíčko praskl až nedávno syn protože jsem je otevřel abych to trochu proleštil a ne jsem si všiml tak sklíčko padalo asi z pěti schodů ale tak aspoň jsem zjistil že to je opravdu safír i když oprava asi něco bude stát 

Jinak děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

před 7 minutami, Erik12 napsal:

No ani nějak vypadli z toho středu já už jsem je takhle koupil ale jinak vše funguje to sklíčko praskl až nedávno syn protože jsem je otevřel abych to trochu proleštil a ne jsem si všiml tak sklíčko padalo asi z pěti schodů ale tak aspoň jsem zjistil že to je opravdu safír i když oprava asi něco bude stát 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, financ napsal:

safír to není a pravý taky nejsou

Mohu se zeptat jak se to dá poznat podle čeho nevylučují ani tenhle názor jen bych chtěl vědět jak na to sice jsem je koupil hodně pod cenou ale koupil a počítal jsem i stim že nemusejí být 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, financ napsal:

za prvý, Breitling tohle nikdy nedělal a za druhý jsou hnusný. 

Tohle není ani padělek, tohle je nekvalitní šmejd s nápisem Breitling.

 

No nwm no nepopírám vaš názor ale zelený safír se dá poznat na oko a zlatě to asi nemá smysl povídat to víte sám mám pocit že ani do padělků by nedávali znak breitlingu ve zlatě to by byla asi hloupost že 😇 jinak máte pěkně hodinky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Erik12 Neposlouchej ty namyšlené frajírky, co ti kazí radost z hodinek:-) Normálně je vezmi do Brna k panu Hanákovi do butiku Breitling a požádej je o kontrolu pravosti a rovnou je tam nech na servis, kdyby tě od toho odrazovali, trvej na svém, máš přece pravdu a je to tvůj Breitling. Neznám nikoho kdo by na padělek dával znak Breitling a ani Rolex, to je přece nemorální. Navíc je na dýnku nápis "High automatic" to musí být High Quality Breitling. 

Pokud budeš trochu soudnej, tak už přes výlohu můžeš zkontrolovat a porovnat pravost tvých hodinek s vystavenými a hned kousek od obchodu je na zastávce koš. 

 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su žiaľ falošne Tvoje Breit. taky model sa nevyrábal proste ...,, zafirove sklo sa dá odskušat skúšačkou na diamanty ... ,, keď som robil vedúceho v hodinárstve s Breit. a niekto doniesol také akože na posúdenie , tak nemilosrdne putovali do koža ! Je naivne si myslieť že práve Breit. sa tu motajú po EU len za par šupou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 7. 2022 v 0:56, Erik12 napsal:

No oni nějak vypadli z toho středu já už jsem je takhle koupil ale jinak vše funguje to sklíčko praskl až nedávno protože jsem je otevřel abych to trochu proleštil a než jsem si všiml tak to syn upustil  asi z pěti schodů.. ale tak aspoň jsem zjistil že to je opravdu safír i když oprava asi něco bude stát 

To se bavíme o rotoru nebo odkud ty hodinky vypadly? :D otevírat hodinky, abych je "trochu proleštil"... to znamená co?

Jinak já osobně taky samozřejmě otevírám hodinky vždy nad schodištěm a sklíčko dávám podržet dítěti :D

Ale teď naprosto vážně a beze srandy... @Erik12 kolik jsi za tohle zaplatil? :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam drobnej rozdíl vidím. To moje logo je vostřejší a zkoušel jsem vícero brejlí ... faktem je, že jsou teda z denní směny. Safír jsem nezkoumal a nemám tam diamanti, je to sociální verze, ale logo je prej zlatý ... říkali.

Vyměnil jsem brejle a všim jsem si, že noční směna na hodinkách od kolegy šetřila /nebo došla/ červenou barvou na vteřinovce. Ale jak píšete, třeba je to nějaká limitka.

 

srovnaní.jpg

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...