Přejít na obsah

Prekvapenie rano- Rolex-Batgirl


Doporučené příspěvky

Dnes rano zazvonil telefon)) Mame pre vas hodinky😊krajsie prebudenie som nemal veru uz roky) Moj GMT Master 2- Batgirl je tu)) Fotky dohodim neskor. Ale prekvapenie ktore naozaj nastalo dopisem neskor, lebo nik by naozaj neveril).

Upraveno uživatelem jamikadze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • jamikadze změnil název na Prekvapenie rano- Rolex-Batgirl

A to hlavne prekvapko je take…

Na jedine hodinky som sa zapisal na GMT Master- Batgirl. Ale uprimne po tom vsetkom co som cital na fore som neveril, ze mozu niekedy prist!

Tak som sa zapisal na iny model, niekde inde. Bolo to skor, ze ked nie GMT tak aspon akykolvek model, ktory pride.

A to prekvapko?

Prve boli Yachtmaster 40 a hned o 4 dni na to GMT Master-BLNR.

Ale budem uprimny. Vysnene boli iba jedine ! A to GMT cka❤️. Takze to je cele prekvapko. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radik napsal:

Jéé, no já čtu "servis byl dokonalý", už jsem myslel, že s nima byl hned problém. Tak super, tohle překvapení je úplně jiná. Dak další šťastlivec, který se dočkal. Jak dlouho jsi čekal?

No cca  8,5 mesiaca presnejsie) ale pocitam 9😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 9 hodinami, Radik napsal:

Počkej počkej, dřív jsi psal, že vysněné byly GMTčka. Chápu správně, že nakonec máš oboje? To jsem z toho nepochopil a pak je to ale vůbec pecka :)

Ano preto som pisal vysnene GMTcka, lebo ani len vo sne by ma nenapadlo, ze mi vobec pridu niekedy. A stalo sa. A ano teraz mam oboje😌 GMTKa na kazdy den a yachty iba ku kosely a obleku)

Upraveno uživatelem jamikadze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...