Jump to content

Hodinky pro mladého /12let/

Recommended Posts

Kluci synovi se líbí tyto jednoduché Casio MDV 107 verze Coke  /modro červená luneta/ . Má to jednu vadu,jsou velmi velké,dokázal bych si na něm představit něco kolem průměru 36-38mm , tyto mají snad 44 mm. Nejraději bych něco na tahu /náramku/ pochopitelně. Vodotěsnost min. 100M, čitelnost , datum na 3 hodině, náramek /klidně kvarc/, cena co nejméně 🙂 . Díky za tipyimage.jpeg.0843b7983df4d24bce5a732882c2da05.jpeg

Co třeba Citizen NY0040 (případně barevné varianty coke NY0085, pepsi NY0086)? Papírově 42mm, ale pocitově spíš 40mm.

6y6wl4.thumb.jpg.d75aef7a2820cda60d09dbf9d8ac2698.jpg

před 21 hodinami, KatkaB napsal:

Wenger?

Wenger Sea Force, jsou označené jako dámské, ale dámského je na nich jenom velikost (36mm). Jsou do 200 m, jen ta cena je krapet vyšší asi. 

https://www.helveti.cz/wenger-sea-force-010621111

Díky holko a kluci ,nejvíc se mi líbí ty Wengery ,ale mám dilema mladému koupit tak drahé hodinky,mohl by je ztratit, rozflákat......   Nějak pocitově mám limit 3-3,5 tácu max. 

Ty Invicty by se mi také líbily,ale mám averzi vůči značce a tak raději Casio ,jak Invictu 🙂  Ty Timexy se mu zkrátka nelíbí,no...

A nebylo by lepší,kdyby jsi ho vzal do obchodu a ať si vyzkouší hodinky sám a sám si vybere?Tedy pokud je nechceš jako dárek.

A k té Invictě.No zn. hrůza,ale bude ji nosit on,nikoliv Ty😉

A příští rok můžeš vybírat další😀

Ano mohl by si vybrat,v tom případě by vůbec neřešil cenu,však to fotr zaplatí.  Ano, chtěl jsem to jako dárek, opatrně " naťukával"  a bral to tak, že moc vztah k hodinkám nemá,ale chce je do vody, řeší barvičky a ostatní je mu fuk. Tož tak.