Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

před 41 minutami, IzTaPa napsal:

 


Mene mlzeni, jasnejsi odpovedi, zvedaji mi telefon a volaji zpatky.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

To musím potvrdit. Mě přístup příjemně překvapil. Ochota, vstřícnost, osobní předání i v době koronavirove. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 16. 5. 2020 v 11:53, IzTaPa napsal:

 


Mene mlzeni, jasnejsi odpovedi, zvedaji mi telefon a volaji zpatky.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Přesně, za sebe cítím výrazné zlepšení... od doby co to vede, kdo to vede.... jasný informace, termíny který platí, servis hodinek taky výrazný zlepšení v termínech....

za mě rozhodně palec nahoru v poslední době.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soudě podle záhadného ticha je informace, kdo to tam teda nově vede (a proč je to případně lepší, nebo teda vlastně horší), buď nějaké strašně tajné obchodní tajemství, nebo její zveřejnění odporuje obecně platným právním úpravám, nebo to mají právo vědět jen opravdoví Rolex ilumináti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt vam to rikam.... tak jeste jednou pro ty co neumi cist... hodinarstvi tedka vede Jan Kubušek, je to linkedi inu a v tomto videu je videt v case 0:13 jako ten pan uplne napravo....

Sem tady kratce, ale jde videt ze je to tady jen banda snobu co se predhani kdo ma drahzsi rolady a jak clovek neco napise tak se mu jen vysmejou...viz JOYSTICK... lol

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tady jen deset let, z toho sedm v registraci, ale na takové prohlášení jsem tady také krátce. Naopak moje zkušenost je, že se tady vyskytuje drtivá většina znalých, ochotných lidí, kteří se mnohdy neberou moc vážně, ale o to více pak dokážou mile překvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu zdejší Lidovou frontu Judeje snobů, co se předhání, kdo má dražší rolexky, taky nemam rád. kill_emněco má pravdu.

Protože já jsem od dřevních časů z konkurenční party Judejské lidové fronty  lepších lidí, co chodí na tajný srazy a tam si ukazuje lepší hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomíná článek o "lepšolidech", kde autor tvrdí, že lepšolidi mají rádi jen sami sebe. :D :D :D

EDIT: @bandicoot, donutil jsi mě ten článek "základní charakteristiky lepšolidí" najít, znovu přečíst a pobavit se v kontextu s "dřevními časy Chronomagu" , díky.

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/92042/zakladni-charakteristika-lepsolidi-pro-zacatecniky-a-neznale.html

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sphinxx tady byla ta skupinka lepších lidí onálepkována dávno před Zemanem s Ovčáčkem. To musel jeden nebo druhý odkoukat tady. Ono je to už asi smazaný i s autorem, ale bylo to vpravo dole.

Pro ne-pamětníky: za skupinu "lepších lidí co chodí na tajný srazy a tam si ukazují lepší hodinky" byla označena parta několika lidí, co se časem skamarádili i v reálným životě a začali si domlouvat pivko mimo vlákno "pražský sraz v Gate".

a sorry za off topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Frantik napsal:

Lepší lidi rulezzzzz :-)

Jo, jo, jo, jo!!!  Jen říkám jo! Povzdechnu jo, jo, jo! To volá Olin, v hospodě je sám...Já zařvu: Jo, jo, jo!!!

Buďte naleděni, cosik visí ve vzduchu. :)

A sorry za off-topinku. Já Rolexy nenosím, takže naštěstí nejsem snob, uff.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...