Přejít na obsah

Hodinarstvi Bechyne


INA

Doporučené příspěvky

Pěknou neděli. Spousta z vás má pravdu. Vraťme se k tématu. Mě nejvíc na tom všem štve, že i když Rolexy jsou celkem obyčejný hodinky, který si pro jejich cenu naprostá většina našinců nekoupí pro jejich cenu, nebo jen proto, že koupit drahé hodinky je ani nenapadne...tak prostě nejsou k dispozici. Když chci Omegy, jdu a koupím si je. Kdybych chtěl IWC BP, tak jdu a koupím si je. Ale sakra, proč bych měl na "Batmany" čekat 2-3 roky?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 380
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Ondra
před 30 minutami, Chosef76 napsal:

Pěknou neděli. Spousta z vás má pravdu. Vraťme se k tématu. Mě nejvíc na tom všem štve, že i když Rolexy jsou celkem obyčejný hodinky, který si pro jejich cenu naprostá většina našinců nekoupí pro jejich cenu, nebo jen proto, že koupit drahé hodinky je ani nenapadne...tak prostě nejsou k dispozici. Když chci Omegy, jdu a koupím si je. Kdybych chtěl IWC BP, tak jdu a koupím si je. Ale sakra, proč bych měl na "Batmany" čekat 2-3 roky?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pripomina to doby, kdy byly za sociku na vsechno fronty, a prodavackam se podlejzalo, resp. se podplacely. Proc to Rolex dela, tezko rict. Ale vlastne je to pro nej velka vyhoda mit previs poptavky. Co vyrobim, to prodam a soucasne mohu drzet exkluzivitu znacky. Problem je pak sedej trh, na kterym se hodinky R. prodavaji minimalne o 20 % draz. Z toho mit radost nemohou, to je jejich ztrata. Cesta je bud zvysit produkci nebo cenu. Ja spis nechapu kupujici, ze jim ty Rolady za to stoji, kdyz je opravdu dost jinych zajimavych znacek, jak pise gas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz se tocime v kruhu a omylame omlete.. navic uz mimo hlavni tema vlakna.. a to je kvalita a pristup Hodinářství Bechyne.. ja tam byl vseho vsudy 2x (jednou s Tudorkama a jednou se subama) a po pravdě receno, furt nejak nevim, takze docela ctu realne zkusenosti ostatních.. a tem hlubokym reklamam tez moc nerozumim... :-)

unnamed.jpg.005c7f78153b204b3461329c0df60d00.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz se tocime v kruhu a omylame omlete.. navic uz mimo hlavni tema vlakna.. a to je kvalita a pristup Hodinářství Bechyne.. ja tam byl vseho vsudy 2x (jednou s Tudorkama a jednou se subama) a po pravdě receno, furt nejak nevim, takze docela ctu realne zkusenosti ostatních.. a tem hlubokym reklamam tez moc nerozumim... :-)
unnamed.jpg.005c7f78153b204b3461329c0df60d00.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 

...já si to překládám tak, že čas není od toho, aby byl zřen, ale aby byl žit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra
Před hodinou, Chosef76 napsal:


emoji846.png...já si to překládám tak, že čas není od toho, aby byl zřen, ale aby byl žit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Takze hodinky vlastne nepotrebujeme 😄 Pripomina minto motto Eltonu "Neprodavame hodinky, ale radost". Oboji mi pripada ulitly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Chosef76 napsal:

Pěknou neděli. Spousta z vás má pravdu. Vraťme se k tématu. Mě nejvíc na tom všem štve, že i když Rolexy jsou celkem obyčejný hodinky, který si pro jejich cenu naprostá většina našinců nekoupí pro jejich cenu, nebo jen proto, že koupit drahé hodinky je ani nenapadne...tak prostě nejsou k dispozici. Když chci Omegy, jdu a koupím si je. Kdybych chtěl IWC BP, tak jdu a koupím si je. Ale sakra, proč bych měl na "Batmany" čekat 2-3 roky?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravidlo kapitalizmu říká, že  když poptávka převyšuje nabídku, je zde předpoklad k růstu ceny daného zboží. A je snaha aby ten stav přetrvával co nejdéje, nejlíp furt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím tu reklamu s panem Vladimírem, lituju tiskárnu, která musela  smartboardy a bigboardy s tímhle motivem realizovat... udělat ten hnědej gradient background klidnej, bez pruhů, to asi hodně lidem ve výrobě zamotalo hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ASi jsem psal do spatnoho vlakna tak pisu primo sem.      Ahoj, chci tímto moc poprosit o fundovanou radu se servisem na Rolex. Četl jsme nějaké starší názory/recenze na google recenze Carollinum a Bechyně a i pár lidí mě něco říkali z doslechu... Přišlo mě podle těch ,,informací,, že Carollinum má asi lepší servis a Bechyně servisovat Rolex tak dobře neumí. V recenzi na google jsem slyšel i nějakou kritiku na servis levnych značek i Longines, netuším zda ten samý člověk dělá u nich i  Rolex nebo mají hodinářů více a jen ti nejlepší servisují dražší zančku jako Rolex. Co je dobré na Bechyně, tak je o něco levnější i v servisu. Můžete se podělit o zkušenosti nějakých složitějších věcí jako je-oprava strojku, výměna dílů, výměna strojku,leštění, výměna ciferníku prostě něco kde už něco trochu musí umět? Nevím zda mám jít do Carollina i když je dražší, ale pokud je lepší tak holt půjdu  tam. Nebo má Bechyně také dobrý servis? PS: i zde jsem přečetl nějaké recenze na servis ale před nějakou dobou, nikoliv aktuální a např.poškrabaná dýnka  a a si nezkušený hodinář.  S nákupem nových hodinek  u Bechyně problém  Děkuji za objasnění. Moc děkuju.

Upraveno uživatelem Petr34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

No ne - konečně budou mít Hanákovi nějakou konkurenci? Je to celkem na ráně, tak doufejme že si tam taky nebudou nad ránem chodit rusáci do sámošky ...pro Rolexky :rolleyes:

PS: Přiznám se že už jsem musel chvíli přemejšlet kde to vlastně je - posledních dekádu let se brněnskýmu i pražskýmu centru spíš vyhejbám a ani jedno mi nechybí... :yucky:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechme se překvapit v Dubnu - jedničku už teď zaslouží za lokaci, rohovej barák přímo na pěší zóně bude k návštěvě lákat určitě víc než “řadová” prodejna konkurence, kolem které sice taky jezdí tramvaj, ale z náměstí de-facto není vidět a lidí tam (oproti “hlavnímu proudu” na Masarykově/České) prochází jen zanedbatelný zlomek. A palec nahoru za cokoliv jiného než další hadrárnu/banku/kancly v centru 👍

Spíš by mě zajímalo jestli se rozšoupnou a budou tam mít i (aspoň nějaký) servis - ať už ty naše poklady kvůli záruce nemusíme pokaždé vláčet/posílat na vlastní triko do Cajzlova (Pepici prominou, ale jedno i druhé je pro Moraváky rok od roku větší oser, na to jak blízko to je), riskovat nejistý výsledek (s jistotou tahání peněz) u madamme Hanákové, nebo škemrat u šulinů ve Vídni... 🥴

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak se trošku výš nadává na Bechyněho. Já jsem opět spokojený. Minulý měsíc Pepsiny a včera telefonát, přesně po čtyřech týdnech od objednání DJ. Na chování si fakt nemohu stěžovat..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...