Přejít na obsah

Potápky PRIM 2022 LE


Doporučené příspěvky

Jo a abych přihodil svůj názor. Já fanda nejsem - s ohledem na existenci Orlíků za podobnou korunu tady na fóru občas - ale umím si představit, že dělají radost. Ten odkaz na potápěčské tam je dost. 

Někde mám jinak ještě PSII se zaklapávacím víčkem, prý raria...nevím jistě. 

J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nejsou spatny, ale potapek je na trhu obrovsky pretlak a konkurence je tvrda. Osobne za ty penize hodinky oznacene jako potapky, co maji WR jen 100m, jsou dnes vskutku unikat; to i cinsky kopirky typu steeldive apod. deklaruji WR 200-300m (samozrejme je otazka, kolik by to bylo v realu). Co take nechapu je sirka toho pasku. To si toho jako nevsimli? Jeste by mi asi nevyhovovalo to dynko ma sroubky, osobne mi to prijde horsi nez zavitove.

Suma sumarum, dobry pokus, ale za 55kkc zakaznikem nebudu...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, odjinud napsal:

Nejsou spatny, ale potapek je na trhu obrovsky pretlak a konkurence je tvrda. Osobne za ty penize hodinky oznacene jako potapky, co maji WR jen 100m, jsou dnes vskutku unikat; to i cinsky kopirky typu steeldive apod. deklaruji WR 200-300m (samozrejme je otazka, kolik by to bylo v realu). Co take nechapu je sirka toho pasku. To si toho jako nevsimli? Jeste by mi asi nevyhovovalo to dynko ma sroubky, osobne mi to prijde horsi nez zavitove.

Suma sumarum, dobry pokus, ale za 55kkc zakaznikem nebudu...

 

Když nad tím přemýšlím, ono to bude vlastně jednoduché. Echt PRIM chronopacietů jsou třeba stovky, max 1000? Sbírají staré Primky, je v tom nostalgie a časem koupí i z nové výroby, z PRAVÉHO PRIMU, kde cena má logiku jen pro tyto lidi (bohužel i pro mě), za hranicí ČR nepochopitelné.. myslím, že se vůbec neřeší 100M. dyť je to 2x tolik, než staré potápky 😉, no supr, ne? 😃

Srovnání s jinými značkami, čínou,...tohle chronoprimpacienti neřeší. Kdo ano, určitě Potápky nekoupí, nebo inhouse Orlíky, Brusel, atd za 90k. 

Kdo řeší, koupí třeba LEVÝ Prim z FM, je za desítku, patnáct, je tam nápis PRIM, vše v cajku. Nebo X jiných, lepších potápek za 50k.

Přesto, Eltoňácký business plán funguje, a jsem přesvědčen, že těch 100ks hravě prodá - a ještě si na ně 2 měsíce počkáš, než je vyrobí. Skladem nejsou. Prodaly se vlastně všechny limitky. Protože jsou určeny "pacientům" - viz popis výše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se taky neskutečně líbí současný Orlíky 2022 LE a kdybych nehýřil letos jinde, dovedl bych si je na ruce představit a udělaly by spoustu radosti. Rád si tady prohlížím živý fotky od kohokoliv, koho něco ze současný PRAVÝ Prim produkce oslovilo a některý jejich hodinky si koupil. Valte to sem a nestyďte se za to :)

Jo, edit: když jsem před lety začal na produkci Primu koukat, byly LE Tobruky, který mě tehdy oslovily, už dávno rozebraný. O něco později vylezli s limitkou Anthropoidů a zaprášilo se po ni ještě než ji vůbec stačili vyrobit. Takže asi tak... Jo, některý jsou povedenější, jiné méně, ale tak je to u každý značky.

Upraveno uživatelem Radik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

veltrusak: Pro ryze českou výrobu by to chtělo zabrousit do řady Prim Manufacture s inhouse strojkem. Ale tím Potápky nehaním. :)

Radik: Mě Orlíky 22 taky hodně zaujaly a jsou pro mě zatím vrchol dvojkových Orlíků. Překonaly u mě i bronzovky. Pár fotek jsem vložil do příslušného vlákna. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, shewcza napsal:

Jdou na mě mdloby při představě, že za tohle někdo utratil 55K.

👍 Naštěstí to nebyly naše prachy. Líbí se mi ale, že v ELTONu se stále drží hesla "DoDo", neboli dodělej doma. Prodáme to s řemenem za 50,- Kč v nákupu, to je jedno, majitel si vymění... Právě na tom Hirschi je dobře vidět kde je svět kolem a kde oni... 🤔 Když tu byly první obrázky, tak jsem si říkal, že je to třeba jen žert, ale ono to fakt existuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 5. 11. 2022 v 15:15, emve napsal:

veltrusak: Pro ryze českou výrobu by to chtělo zabrousit do řady Prim Manufacture s inhouse strojkem. Ale tím Potápky nehaním. :)

Radik: Mě Orlíky 22 taky hodně zaujaly a jsou pro mě zatím vrchol dvojkových Orlíků. Překonaly u mě i bronzovky. Pár fotek jsem vložil do příslušného vlákna. :)

Dobrý den.Máte pravdu,řadu Prim Manafucture s inhouse strojkem.Snad i proto jsem zakoupil a již nosím Orlíky LE 2022.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...